Filter

Bagażniki do kamperów – wybierz najlepszą opcję

Bagażniki do pojazdów kempingowych ułatwiają przewożenie dużego ładunku oraz pojazdów dwukołowych, takich jak rowery czy skutery. Warto wiedzieć, jakie bagażniki wybierać, by zapewnić sobie i innym osobom na drodze bezpieczeństwo. Sprawdź, czym różnią się poszczególne modele!

Jaki bagażnik do kampera?

Jednym z popularnym typów bagażników do pojazdów kempingowych są bagażniki dachowe typu kosz. Ich dużą zaletą jest możliwość transportu bardzo różnorodnego sprzętu. Bagażniki typu kosze zostały zaprojektowane w taki sposób, by zwiększały aerodynamikę i nie utrudniały przemieszczania się. Wyróżniają się też możliwością poszerzenia obszaru ładowania w sytuacji, gdy zamierzasz przewieźć duży bagaż. Warto podkreślić, że bagażniki typu kosze można z powodzeniem stosować również w klasycznych samochodach osobowych.

Bagażnik na kajak to propozycja dla osób, które cenią sobie sporty wodne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez najmniejszego problemu przewozić kajak i rozładowywać go bez problemu. Bagażniki do przewożenia kajaków można obniżać, by zdjąć sprzęt sportowy z wygodnej wysokości. Solidna budowa i ochrona przed korozją gwarantują, że bagażnik będzie dobrze służył Ci przez wiele lat.

Box dachowy do samochodu

Ciekawą opcją i zarazem alternatywą dla standardowego bagażnika jest tzw. box dachowy. Takie rozwiązanie można stosować w bardzo rożnych pojazdach, co czyni boxy dość uniwersalną opcją. Ich niewątpliwą zaletą jest również prosty montaż oraz komfortowe otwieranie. To ważne, ponieważ dzięki temu szybkie rozpakowywanie i ponowne pakowanie bagażu na kempingu nie będzie żadnym problemem! Łatwy dostęp do bagażników to kwestia, którą niewątpliwie warto rozważyć przed podjęciem decyzji o kupnie jakiegokolwiek modelu. Sam montaż boxów dachowych również jest prosty i bezpieczny, dlatego polecamy ten model wszystkim osobom, które cenią sobie podróże caravaningowe i nie tylko.  Kufry dachowe znakomicie sprawdzają się też w codziennym życiu, np. w przypadku dużych rodzin, które potrzebują dodatkowego miejsca na bagaż.

has been added to your cart:
Zamówienie