Filter

Akcesoria i naczynia kempingowe dla każdego
Biwakowanie to jedna z najprzyjemniejszych form wypoczynku, ale też jednocześnie jedna z tych, które wymagają solidnego przygotowania. Trudno mówić o wygodnym  wypoczynku, gdy brak garnków do gotowania, naczyń do żywności czy innych codziennych, kuchennych akcesoriów, które są niezbędne do przygotowywania posiłków.
Jakie akcesoria kuchenne zabrać na kemping?
Na pewno warto pamiętać o szklankach do chłodnych napojów. Aby zadbać o bezpieczeństwo podróżujących, sugerujemy kupować naczynia wykonane z materiałów nietłukących się, na przykład z poliwęglanu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że cała zastawa stołowa zniszczy się np. podczas hamowania.

Dodatkowo sugerujemy zabrać też kilka kubków emaliowanych do napojów ciepłych, np. do kawy. Są bardzo odporne na zniszczenia i jednocześnie pojemne. W ofercie sklepu z akcesoriami kempingowymi CarGO! znajdziesz wyjątkowe retro kubeczki, które znakomicie wpisują się w klimat wypoczynku na kempingu.

Podczas pakowania akcesoriów kuchennych na kemping na pewno nie wolno zapomnieć też o miskach i talerzach. Niektórzy decydują się na zakup całej zastawy stołowej wykonanej z bezpiecznego plastiku, inni z kolei wybierają melaminę. Oba rozwiązania są dobre – naczynia kempingowe są lżejsze, co w kamperach ma bardzo duże znaczenie. Dlaczego? Pamiętajmy, że pojazdy kempingowe nie mogą przekraczać dopuszczalnej masy całkowitej, w którą wlicza się również wyposażenie kamperów i przyczep kempingowych.
W co jeszcze wyposażyć kuchnię w kamperze?
Na pewno warto zadbać o dużą, składaną miskę turystyczną. Przydaje się np. do obmywania naczyń poza kamperem, do składowania prania, do przechowywania rzeczy plażowych i w wielu innych sytuacjach. Śmiało możemy powiedzieć, że taka miska na kempingu spełnia funkcję wielofunkcyjną i zdecydowanie warto zabrać w podróż jedno z takich akcesoriów kempingowych. Jeśli dużo czasu spędzacie na powietrzu, to dobrym pomysłem jest też zakup pokrywek do szklanek, które uniemożliwią owadom przedostawanie się do napojów.