Filter

Lodówki przenośne – korzystaj z luksusu, gdziekolwiek jesteś!

Lodówki przenośne znakomicie sprawdzają się na wakacjach we wszystkich miejscach – nad morzem, w górach i nad jeziorem. Można z nich korzystać zarówno w kamperze czy przyczepie kempingowej, jak i poza nimi. Jak wybrać odpowiednią lodówkę przenośną? Nie jest to trudne zadanie, ale warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z poszczególnymi metodami, by zyskać pewność, że lodówka będzie odpowiednia do naszego stylu życia.

Sklep z akcesoriami kempingowymi: sprawdź nasze lodówki

Model lodówki przenośnej warto dostosować do naszego trybu podróży. Jeśli preferujecie np. wakacje na łódce, to z pewnością powinniście zaopatrzyć się w przenośną lodówkę pasywną. To lodówka wyposażona w grubą piankę izolacyjną, która umożliwia dłuższe utrzymanie schłodzonego wnętrza. Co ważne, lodówkę można bez problemu wyczyścić w środku; jest też doskonale dostosowana do transportu, ponieważ została wyposażona w kółka.

W sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziecie również lodówkę absorpcyjną. Polecamy ten model, jeśli lubicie urządzenia dostosowane do różnych warunków. Co to znaczy? Lodówki absorpcyjne można zasilać zarówno prądem stałym, jak i przemiennym (np. na kempingu), ale nadaje się też do przełączenia na tryb gazowy i wówczas z powodzeniem można używać jej w terenie, poza kamperem czy przyczepą kempingową. Takie lodówki przenośne pracują bardzo cicho i zapewniają pełną swobodę podróżowania. Możecie zabrać lodówkę ze sobą na plażę, by cieszyć się chłodnymi napojami czy lodami!

Doskonałe mrożenie

W sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziecie również wydajną lodówkę kompresorową. To model, który będzie bez problemu chłodził żywność praktycznie w każdych lodówkach; lodówka kompresorowa zapewnia mrożenie nawet do -22 stopni Celsjusza, nie musicie więc martwić się na przykład o zepsutą żywność. Co ważne, wyróżnia ją świetna wydajność nawet przy wysokich temperaturach zewnętrznych. Niezależnie od tego, czy spędzacie wakacji w Norwegii czy w Hiszpanii, możecie korzystać z możliwości naszej lodówki kompresorowej! Urządzenia tego typu lodówki wyróżnia również pojemność około 50 litrów.