Filter

Multimedia do kampera – sprawdź, w co warto zainwestować!

Przymierzasz się do wyruszenia na kamperowe wakacje? W takim razie zadbaj o multimedia, dzięki którym podróż będzie przyjemniejsza i mniej stresująca! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Kamery cofania i nawigacje do kamperów

Podróżowanie po nowych krajach często wiąże się z koniecznością skorzystania z nawigacji. Warto w takiej sytuacji zainwestować w nawigację samochodową dedykowaną kamperom; zwykła nawigacja telefoniczna czasem nie radzi sobie zbyt dobrze w zagranicznych trasach. Na szczęście nasze profesjonalne nawigacje bez problemu sprawdzają się w każdej podróży i gwarantują, że nie zgubicie się w nieznanym mieście. Warto podkreślić, że oferowane przez nas urządzenia posiadają aż 44 zaktualizowane mapy państw europejskich, więc nawet jeśli planujecie wycieczkę objazdową np. po stolicach Europy, to dzięki nawigacji podróż ta będzie czystą przyjemnością!

Jak podróżować z dziećmi kamperem?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem wielogodzinne podróże samochodem są bardzo męczące, zwłaszcza dla młodszych dzieci. W takiej sytuacji warto zadbać o zakup systemu satelitarnego. To urządzenie, które działa wielofunkcyjne w kamperze czy w samochodzie. Po pierwsze – umożliwia korzystnie z radia. Po drugie – dzięki dużym wyświetlaczom matrycowym możesz włączyć dzieciom bajkę w podróży, a sobie zapewnić dzięki temu nieco spokoju w trasie.

Bezpieczna podróż kamperem

Jeśli obawiasz się zostawiać w pojeździe cenne sprzęty, to polecamy zainwestować w sejf. Dzięki niemu bez problemu przechowacie np. zapas gotówki czy biżuterię i będziesz mógł rozkoszować się dniem na plaży czy wędrówką bez jakichkolwiek obaw! Sejfy to niejedyne zabezpieczenia oferowane w naszym sklepie. Znajdziesz u nas również dodatkowe zabezpieczenia do drzwi, syreny alarmujące czy alarmy gazowe.