Filter

Alternatywne źródła energii

Jakie akcesoria do przyczep kempingowych najlepiej sprawdzają się podczas podróży w dziczy? Zdecydowanie panele słoneczne! Dzięki nim nie musicie obawiać się o przerwy w dostawie prądu, które uniemożliwiłyby na przykład korzystanie z lodówki czy telewizora. Dzięki panelom słonecznym możecie bez problemu parkować „na dziko”, z dala od oficjalnych kempingów i tłumów. Takie akcesoria do przyczep kempingowych gwarantują pełną niezależność i możliwość zwiedzania jak chcecie i kiedy chcecie.

Pełne bezpieczeństwo

Do oferowanych przez nas paneli słonecznych możecie dokupić inne akcesoria do przyczep kempingowych, w tym między innymi jedną z najważniejszych rzeczy, czyli regulator ładowania. Dzięki niemu możecie zadbać o to, by akumulator nie był ładowany zbyt dużym prądem, ponieważ to mogłoby doprowadzić do jego uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziecie zarówno same dodatki, jak i pełne zestawy. Przykładowo, jeden taki zestaw paneli słonecznych z akcesoriami do przyczep kempingowych zawiera: polikrystaliczny panel solarny, akumulator, regulator ładowania oraz przewód dożyłowy. Z takim zestawem możesz śmiało jechać na wakacje i nie martwić się o zasilanie.

Jak wykorzystać panel słoneczny?

Panele słoneczne podczas podróży mogą mieć naprawdę wiele zastosowań. Z jednej strony takie akcesoria do przyczep kempingowych znakomicie sprawdzają się do zasilenia oświetlenia np. przed kamperem czy przyczepą kempingowej, z drugiej – znakomicie przydają się również w środku. Panele słoneczne można z powodzeniem wykorzystać chociażby do naładowania telefonu czy tabletu.

Akcesoria niezbędne na kempingu

Panele słoneczne to absolutnie najlepszy wybór wśród dodatkowych akcesoriów do przyczep kempingowych. Jednorazowy wydatek szybko się zwróci, ponieważ będziecie mogli korzystać z stałego dopływu energii, która zapewni bezproblemowe funkcjonowanie wszystkich sprzętów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów do przyczep kempingowych i nie tylko!