Filter

Korzystaj z pełnej mocy dzięki inwerterom
Planujesz spędzić wakacje w kamperze lub przyczepie kempingowej? W takim razie powinieneś koniecznie wyposażyć się w jednej z inwerterów. Te wydajne urządzenia umożliwiają swobodne przełączenie prądu, np. z 12 V akumulatora na napięcie przemienne 230 V, podobne do tego, z którym mamy do czynienia w gniazdku. Poznaj najlepsze inwertery do pojazdów kempingowych!
Jedno urządzenie – wiele możliwości
Jeśli chcesz kupić tylko jeden inwerter do kampera, polecamy model DOMETIC PERFECTPOWER PP1002. To inwerter z tak zwanym zmodyfikowanym napięciem sinusoidalnym, który dzięki mocy ciągłej umożliwia korzystanie z wielu urządzeń wymagających dużego poboru prądu. Zabierasz w podróż suszarkę, ekspres do kawy, toster lub odkurzacz? W takim razie ten inwerter sprawdzi się doskonale. Dzięki niemu możesz bezpiecznie korzystać z urządzeń; co ważne, inwerter chroni sprzęty i Ciebie przed zwarciem oraz przeciążeniem. Ze sprzętami pobierającymi dużo energii bardzo dobrze radzi sobie również inwerter DOMETIC PERFECT POWER PP2002. Ten model posiada też zewnętrzny wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę sprzętu z poziomu deski rozdzielczej.
Małe potrzeby – małe gadżety
Nie planujesz korzystać z tak wielu gadżetów w trasie, ale zabierasz ze sobą laptopa czy telefon? W takim razie polecamy nieco bardziej kompaktowy model inwertora, czyli DOMETIC POCKETPOWER SI. Ten lekki gadżet zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a umożliwia szybkie podładowanie baterii w laptopie czy telefonie, byś mógł korzystać z nich nieprzerwanie. Warto podkreślić, że tego modelu inwertera nie można stosować w Wielkiej Brytanii – jego wtyczka dostosowana jest do standardów europejskich.
Ile waży inwerter do kampera?
Duże inwertery osiągają wagę około 5 kilogramów, natomiast te mniejsze, przeznaczone na przykład do ładowania laptopów, są znacznie lżejsze – ważą zaledwie 0,28 kilograma.