Filter

Jaki zlew wybrać do kampera i przyczepy kempingowej?

Niezależnie od tego, czy lubisz spędzać czas na gotowaniu, czy też nie, zlew w kamperze jest wyposażeniem po prostu obowiązkowym! Można umyć w nim pod bieżącą wodą owoce i warzywa, zadbać o czystość naczyń czy też wlać wodę do czajnika. Jak wybrać zlew do kampera, by nie zajmował zbyt wiele miejsca, ale jednocześnie pozostawał maksymalnie komfortowy w użytkowaniu? Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem!

Zlewozmywak z ociekaczem do kampera

Jeśli zainwestujesz w zlewozmywak z ociekaczem, nie będziesz musiał dodatkowo dokupywać do naczyń. Dzięki temu zaoszczędzisz nieco miejsca w kuchni. Dobry zlewozmywak do kampera powinien być wykonany ze stali nierdzewnej – dzięki temu będzie nie tylko wytrzymały, ale też łatwy w czyszczeniu. Ociekacz za to pozwoli zaoszczędzić nieco czasu – nie będziesz musiał martwić się o późniejsze wycieranie naczyń!

Zlewozmywak dwukomorowy

Spędzasz w kuchni dużo czasu? W takim razie zlewozmywak dwukomorowy sprawdzi się w Twoim przypadku idealnie! Pomieści sporo naczyń i garnków, a dzięki dwóm komorom możesz bez problemu pozostawić przestrzeń na korzystanie z bieżącej wody. Wybierając zlewozmywak do kampera lub przyczepy kempingowej, z pewnością warto też poświęcić nieco czasu na dobranie odpowiedniego kranu.