Filter

Kamizelki ratunkowe

Nastawiasz się w tym roku na sporty wodne? Planujesz żeglugę lub spływ kajakowy? Koniecznie musisz kupić kamizelki zwiększające bezpieczeństwo! My jednak wyprzedzamy potrzeby klientów. Oferujemy kamizelki, które nie tylko chronią przez nieprzyjemnym kontaktem z wodą, ale przede wszystkim są wygodne i zapewniają maksymalną swobodę ruchów! 

Kamizelki dostosowane do potrzeb klienta!

Rozmiary S, L, M to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować! Nasze kamizelki mają błyskawiczny zamek przedni, który zawsze można szybko zapiąć dowolnym ruchem ręki. Jest wolny od zacięcia i wszelkiego uszkodzenia. Dodatkowo, wewnętrzna kieszeń z przewodem złącza workowego jest wodoodporna, a cały materiał posiada specjalny system odprowadzania wody.

Tego rodzaju kamizelki mamy dla wszystkich osób, niezależnie od wieku! Dla kobiet, mężczyzn, dzieci, każdego kto planuje aktywny wypoczynek wśród wodnych przygód.

Komfortowe kamizelki wypornościowe JOBE!

Zastanawiasz się, czy kupiona u nas kamizelka będzie adekwatna do rozmiarów Twojego ciała? Nie musisz się o nic martwić. Nasz produkt posiada regulowane paski i nylonowe bloki, dzięki czemu unikasz jakichkolwiek blokad podczas ruchu. Zawsze dbamy o to, by kamizelki odpowiadały wygodzie klientowi.

Przeglądając nasze produkty, możesz śmiało wybrać ulubiony kolor kamizelki. Wszystkie wykonane ze stabilnego materiału, co oznacza gwarancję pełnej ochrony i komfortu! Zaopatrz się u nas i ruszaj w pogodny rejs!