Filter

Korzystanie z kampera czy przyczepy kempingowej nie oznacza ograniczenia korzystania z sanitariów wyłącznie do postojów. Nowe modele pojazdów kempingowych są wyposażone zarówno w prysznice i toalety, jak i w zlewy (w kuchni oraz w łazience). Dzięki temu w każdym miejscu można dbać o czystość dłoni przed posiłkiem oraz np. o umycie owoców. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni zlew do Twojego pojazdu kempingowego? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

Jaki zlew do kampera?

Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę wielkość pojazdu, którym przemieszczamy się podczas podróży. W mniejszych pojazdach, do których można zaliczyć np. vany, częściej stosuje się rozwiązania wielofunkcyjne, które umożliwiają zaoszczędzenie miejsca. Jednym z takich rozwiązań jest połączenie zlewu z palnikami gazowymi. Po jednej stronie znajduje się zlew, a po drugiej kuchenka gazowa. To oczywiście zmniejsza powierzchnię obu tych elementów, ale jednocześnie pozwala na sprytne rozplanowanie przestrzeni w kuchni. Takie rozwiązania bywają bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr. Istnieje również opcja połączenia zlewu i kuchenki w nieco większym wymiarze, wówczas płyta z palnikami może zajmować nieco więcej miejsca. Dla osób, które dużo czasu spędzają na gotowaniu, może mieć to duże znaczenie.

Tradycyjne zlewy do kampera

Jeśli Twój pojazd kempingowy wyróżnia się dużą przestrzenią i możesz planować rozmieszczenie poszczególnych elementów z nieco większym rozmachem, to warto zdecydować się na tradycyjny model zlewozmywaka. Posiadamy zlewozmywaki o prostokątnym oraz o okrągłym kształcie, które można bez problemu dopasować do zabudowy w danym kamperze czy w przyczepie kempingowej. Jeśli zależy Ci na pięknym designie, to polecamy zlewy z dodatkową pokrywką szklaną, które nadają kuchni wyjątkowego charakteru. To dobre rozwiązanie do kamperów i przyczep kempingowych urządzanych w nowoczesnym stylu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zlewów stworzonych z myślą o kuchni kempingowej.