Filter

Trudno dziś wyobrazić sobie podróż bez elektroniki. Nawet jeśli lubisz spędzać czas offline, to z pewnością korzystasz z telefonu, a może zdarza Ci się również opłacać rachunki przy użyciu laptopa. A jeśli masz dzieci, to być może nieobce są Ci również prośby o udostępnienie tabletu do oglądania bajek. Nie da się ukryć, że funkcjonowanie bez elektroniki jest po prostu bardzo trudne i dlatego przejściówka do kampera to rzecz obowiązkowa na kempingu.

Przejściówki do kampera – dla kogo?

Adaptery i przejściówki polecamy wszystkim osobom, które cenią sobie niezależny styl podróżowania i chętnie wybierają podróże kamperem lub przyczepą kempingową. Adaptery gwarantują możliwość skorzystania z energii elektrycznej w bezpieczny sposób nawet w warunkach outdoorowych. Warto dopasować model adaptera do naszych potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, jak wybrać adapter na kemping, skontaktuj się z nami. Specjaliści od akcesoriów kempingowych CarGO! przedstawią Ci dostępne modele i opowiedzą o różnicach pomiędzy nimi.

Elektryka do kampera – przejściówki

Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą akcesoriów kempingnowych. Znajdziesz u nas zarówno przejściówki z adapterem z 13 na 7 pinów, jak z 7 pinów na 13. Ponadto posiadamy również uniwersalne złącza zasilania z zamkiem magnetycznym, a także adaptery na złącza CEE.

Adaptery do kampera i przyczepy kempingowej

Nasze adaptery wyróżniają się doskonałą jakością oraz przystępnymi cenami. W ramach pakietu proponujemy dokupienie innych sprzętów z działu elektryka. W sklepie znajdują się ładowarki i zasilacze, przewody 230V, generatory, inwertery, alternatywne źródła energii i inne urządzenia ułatwiające outdoorowe życie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie akcesoria kempingowe CarGO!