Filter

Grilluj w każdym zakątku ziemi!

Nowoczesne, przenośne grille można wykorzystywać nie tylko na działce lub w ogródku. Odpowiednio zabezpieczone można też przewozić w kamperach oraz przyczepach kempingowych, by móc z nich później korzystać podczas wakacji. Nie wiesz, jakim model będzie dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź, które grille naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w podróży!

Grill 3 w 1 – grilluj bez dymu

W podróży najlepiej postawić na modele, które nie wymagają wielu przygotowań w związku z rozpalaniem oraz późniejszym czyszczeniem grilla. Z tego względu najbardziej polecamy grille gazowe, na przykład Campingaz 3w1, dzięki któremu przyrządzicie znakomity posiłek bez najmniejszego wysiłku! Campingaz wyróżnia się wśród innych modeli między innymi szybkim zapłonem i odpowiednio dużą powierzchnią do grillowania, co umożliwia przygotowanie obiadu nawet dla kilku osób.

Bezproblemowe czyszczenie

Nie lubisz szorować zwęglonego grilla? Nic dziwnego – my również tego nie cierpimy! Na szczęście z grillami gazowymi nie ma tego problemu. Czyszczenie jest naprawdę proste, ponieważ nadmiar tłuszczu gromadzi się na powierzchni grilla, więc zdjęcie odpadów nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Grill składany – dla dużej rodziny

Jeśli szukasz jeszcze większego urządzenia, polecamy nasz grill składany. Będzie odpowiedni dla osób, które chcą przyrządzać wiele posiłków jednocześnie. Grill został wzbogacony o dodatkowe funkcje grzewcze, dzięki którym możesz wykorzystać różne metody gotowania w tym samym czasie. Co więcej, grill jest łatwy w montażu, a dodatkowo posiada uchwyt z żaroodpornego nylonu, który umożliwia bezproblemowe zdejmowanie pokarmu z rusztu. Do całości dołączono również porcelanowy ruszt oraz emaliowaną, porcelanową kopułę.

Przenośny grill składany do kamperów i przyczep kempingowych to najlepsza opcja na wyjazdy! Nie musisz się już więcej męczyć z wożeniem topornego, standardowego grilla węglowego albo aluminiowych, jednorazowych tacek – dzięki grillowi gazowemu możesz cieszyć się wyśmienitymi posiłkami praktycznie w każdym zakątku Ziemi!