Filter

Systemy Zenec, multimedia, radio, nawigacja

Drażni Cię posiadanie tysiąca drobnych urządzeń? Nie lubisz pakować ich w podróż i boisz się, że zgubisz jakąś część? Dobrze znamy ten problem i chętnie podzielimy się trickiem, który raz na zawsze rozwiąże problem z multimediami. Systemy Zenec to zaawansowane rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają w podróży i chcą mieć pod ręką wiele wygodnych opcji w jednym miejscu. Sprawdź, jakie udogodnienia czekają na Ciebie w systemie Zenec!

Wsparcie w długiej podroży

Przed Tobą kilka lub nawet kilkanaście godzin jazdy? Wiemy, że długa podróż wymaga dodatkowego wsparcia. W takiej sytuacji warto zainwestować w jeden z profesjonalnych systemów Zenec. Jeśli czeka Cię długa podróż z dziećmi i wiesz, że maluchy po pewnym czasie zaczną marudzić, gorąco polecamy Ci zainwestowanie w jeden z naszych bardziej sprawdzonych systemów, czyli w Zenec ZEM-MR1502. System umożliwia działanie w dwóch miejscach jednocześnie – pasażerowie zajmujący tylne kanapy, a więc np. dzieci, podczas podróży będą mogli oglądać ulubioną bajkę albo zagrać w jedną z gier wideo. Osoby siedzące z przodu dzięki temu samemu urządzeniu będą mogły natomiast spokojnie słuchać radia lub wybranej płyty CD np. z audiobookiem. To znakomite rozwiązanie dla rodzin – dzięki temu każdemu podróż minie spokojnie i w wesołej atmosferze.

System do zadań specjalnych

Zintegrowany system Zenec Xzent X-101BT to opcja dla osób, które szukają urządzenia łączącego wiele opcji w jednej. Zenec łączy w sobie jednocześnie wiele rozwiązań. Jakich? Przyjrzyjmy się kilku z nim. Na początek coś oczywistego, czyli odtwarzacze CD/ DVD, USB oraz SD. Mnogość rozwiązań pozwala na jednoczesne słuchanie radia oraz ładowanie telefonu za pomocą kabla USB. Zenec Xzent X-101BT posiada także bardzo rozbudowany system Bluetooth, dzięki któremu można na przykład swobodnie prowadzić rozmowę telefoniczną bez użycia rąk. Urządzenie oferuje też natychmiastowy dostęp do zsynchronizowanych kontaktów, co sprawia, że system stanowi doskonałe wsparcie podczas podróży. Dodatkowo dzięki temu, że nie w ogóle nie musisz używać w międzyczasie telefonów – pomaga Ci pozostać bezpiecznym w trakcie prowadzenia pojazdu.