Filter

Jak zabezpieczyć kampera przed włamaniem?

Jeśli często zdarza Ci się korzystać z niestrzeżonych kempingów, to warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenia do kampera czy przyczepy kempingowej. Dzięki nim można zadbać o bezpieczeństwo i uchronić cenny dobytek przed kradzieżą. Sprawdź, jak skutecznie zabezpieczyć pojazd kempingowy!

 Zabezpieczenia dodatkowe do drzwi w kamperze

Thule Universal Lock to wielofunkcyjny system zabezpieczający drzwi. Jeden system umożliwia aż trzy różne opcje montażu tego samego zamka. Pierwszą z nich jest montaż powierzchniowy. Stosuje się go najczęściej w przypadku drzwi przesuwnych lub drzwi kabin, a także drzwi tylnych stosowanych na przykład w vanach. Druga opcja to  montaż ścienny, który sprawdzi się przy drzwiach wejściowych i tylnych drzwiach pojazdu kempingowego. Można go również stosować przy drzwiach garażowych. Trzecia opcja to montaż na ramie drzwi, który również sprawdza się w przypadku kamperów lub przyczep kempingowych. The Universal Lock to zdecydowanie dobre rozwiązanie. Zasuwa zachodzi bardzo głęboko na drzwi, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo. Na jej wielofunkcyjność wpływa również możliwość stosowania zabezpieczenia zarówno na drzwiach znajdujących się z lewej, jak i z prawej strony.

Doskonała ochrona

Warto zadbać o zabezpieczenie kampera lub przyczepy kempingowej. Noclegi poza strzeżoną bazą niestety mogą wiązać się z natknięciem na złodziei. Dlatego właśnie dodatkowe zabezpieczenie pozwoli Ci spać spokojnie i spacerować bez nerwów. Poza nakładkami na drzwi, które skutecznie uniemożliwiają niepowołanym osobom wejście do kampera, dobrze jest też zadbać o dodatkowe zabezpieczenie cennego dobytku. W tym celu warto zastosować sejf montowany w podłodze pojazdu. Dzięki niemu nie będziesz musiał martwić się o ważne dokumenty, pieniądze czy biżuterię pozostawioną w kamperze lub przyczepie kempingowej.

Jeśli szukasz dodatkowych rozwiązań, które zwiększą bezpieczeństwo podczas postojów, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie wybiorą dla Ciebie najlepsze akcesoria!