Filter

Pływadła – postaw na aktywne wakacje

Sporty wodne można uprawiać w większości miejsc na Ziemi! To kusząca opcja zwłaszcza dla osób podróżujących kamperami. Zapakowanie do kampera nart wodnych czy deski do skimboardu nie stanowi żadnego problemu, a za to pozwoli Wam zadbać o aktywność fizyczną na wakacjach. Jednym ze sportów wodnych, które cieszą się ostatnio szczególnie dużą popularnością, są pływadła do holowania za motorówką. Polecamy je wszystkim osobom, które lubią spędzać wakacje aktywnie!

Pływadła – sklep z częściami do kamperów

W sklepie caravaningowym CarGO! znajdziesz pływadła w różnych rozmiarach. Dzięki temu mogą korzystać z nich jednocześnie nawet 3 lub 4 osoby! To ciekawa rozrywka rodzinna, która zapewnia dużo zabawy oraz emocji. Pływadła można holować za skuterem lub motorówką. To gwarantuje niezapomniane wrażenia wakacyjne wszystkim, którzy lubią poczuć przypływ adrenaliny! Jeśli chcecie kupić pływadła o dobrej jakości, które będą Wam służyć przez dłuższy czas, koniecznie wybierzcie modele, które są trwałe i solidne. To ważne, ponieważ dzięki temu wodne zabawy będą bezpieczne dla wszystkich uczestników! I dlatego właśnie w naszym sklepie z częściami do kamperów znajdziesz pływadła od Jobe. To marka, którą zna każdy fan sportów wodnych. Wyróżnia ją renoma i jakość, jakiej nie powstydziliby się profesjonaliści! Jobe to nasz numer jeden wśród sprzętów i akcesoriów do sportów wodnych.

Linki do holowania pływadeł

W naszym sklepie caravaningowym, poza pływadłami, znajdziecie również znakomite linki do holowania. Wyróżnia je duża wytrzymałość – linki bez problemu poradzą sobie z utrzymaniem na pływadle nawet czterech osób. Ich wytrzymałość to ponad 1880 kilogramów, co jest dowodem na to, że to jeden z najlepszych wyborów na rynku.

Dodatkowo w sklepie karawaningowym CarGO! czeka na Ciebie duży wybór produktów marki Jobe.  U nas możesz zakupić wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia przygody ze sportami wodnymi. Kamizelki ratunkowe, linki holownicze, narty wodne, deski do skimboardu, pływadła i wiele, wiele innych. Poza tym oferujemy też klasyczne części do kamperów i przyczep, a także akcesoria kempingowe. W ofercie posiadamy m.in. przedsionki do przyczep kempingowych oraz krzesła kempingowe. Sprawdź pełną ofertę!