Filter

Zabudowa kampera

Zamówiłeś kampera albo przyczepę kempingową? W takim razie musisz zaopatrzyć się w schodek, dzięki któremu z łatwością wejdziesz do środka. Podnoszenie nogi jest dla Ciebie niezbyt wygodne? W naszym sklepie znajdziesz pełen komplet niezbędnych akcesoriów na długie wycieczki i podróże. 

Schodki do kampera

Trwałe, odporne, wyposażone w antypoślizgową powierzchnię. Jeśli chodzi o stabilność, zapewniają ją gumowe nóżki. Ciekawostką jest to, że schodki wykonujemy z różnych materiałów, zarówno z plastiku jak i ze stali. Do Ciebie należy wybór, jaki rodzaj wybierzesz. Bez względu na wybór, możesz cieszyć się stabilnością w poruszaniu się. Schodek pomiędzy wejściem do pomieszczenia wozu a zewnętrznym otoczeniem niweluje ryzyko urazów i stłuczeń.

Wynajem kampera na wakacje to jedno. Kolejnym krokiem powinno być zadbanie o wyposażenie. Przedmioty służące do sportów, przenoszenia akcesoriów, czynności gastronomicznych czy właśnie sprzyjające komfortowi. Tym właśnie jest zabudowa w postaci schodków. Wielu posiadaczy przyczepy kempingowej używa kamieni albo okrągłych kawałków drzewa, w celu ułatwienia wchodzenia i wychodzenia. My mamy dla Ciebie wygodne schodki!

Wycieraczki dla kamperów

Grunt to porządek! Nie tylko pod kątem ułożenia przedmiotów, ale czystości w ogóle. Dlatego u nas w sklepie możesz kupić wycieraczki do kampera. Podczas spacerów lub długich wypraw na piechotę, zawsze możemy ubrudzić powierzchnie swoich butów. By nie rozprzestrzeniać zarazków wewnątrz, polecamy zaopatrzyć się w skuteczne i profesjonalne wycieraczki, eliminujące każdy rodzaj zabrudzenia buta.

Bezpieczeństwo, czystość i higiena – dzięki schodkom i wycieraczkom masz zapewniony pełny komfort o każdej porze lata. Nie potrzebujesz wielkiego wysiłku, by wejść do przyczepy kempingowej. Eliminujesz ryzyko nieprzyjemnych zapachów i zabrudzeń, przez co czas wykorzystujesz na czynności, które wcześniej zaplanowałeś. Nie lubisz nieprzyjemnych niespodzianek? My jesteśmy po to, by podróż kamperem była w pełni wygodna!