Filter

Sejf do kampera – pełne bezpieczeństwo w podróży

Niezależnie od tego, dokąd podróżujemy, zawsze chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. To ważne, by podczas wypoczynku nie martwić się dodatkowo o ewentualne kradzieże czy włamania. W trosce o to, byście mogli odpocząć również psychicznie, a nie tylko fizycznie, przygotowaliśmy ofertę produktów, które zapewniają znakomitą ochronę nie tylko podczas snu. Sprawdźcie, jakie gadżety i akcesoria do przyczep kempingowych i kamperów znajdziecie w naszym sklepie!

Sejf – bezpieczne przechowywanie rzeczy

Wybieracie się na plażę i nie chcecie zabierać ze sobą wszystkich cennych elementów? W takiej sytuacji warto mieć w kamperze sejf, w którym spokojnie można zostawić wszystko, co cenne i niepotrzebne podczas zwiedzania czy wypoczywania. Dzięki sejfowi macie pewność, że nawet przy ewentualnym włamaniu Wasz najcenniejszy dobytek będzie w pełni chroniony. To ważne, zwłaszcza jeśli podróżujecie większą ekipą i każdy z Was ma przy sobie na przykład zapas gotówki. Oferowane przez nas sejfy wyróżnia dwu-trzpieniowy system blokujący. Co więcej, istnieje możliwość przytwierdzenia sejfu do płyty montażowej na podłodze pojazdu. Dzięki temu sejf oraz znajdujące się w nim przedmioty pozostaną w pełni bezpieczne.

Doskonałe zabezpieczenie drzwi

Martwicie się o to, że standardowe zabezpieczenie drzwi na tłocznych kempingach może nie wystarczyć? Dobrym rozwiązaniem będzie dodatkowe wsparcie, na przykład w postaci zabezpieczenia Safe Door. To antywłamaniowe rozwiązanie gwarantuje ochronę drzwi od zewnątrz, a dzięki prostemu, nowoczesnemu designowi znakomicie dopasowuje się do wyglądu kampera.

Bezprzewodowy alarm do przyczep kempingowych

Propozycja numer 3 to alarm, który znakomicie sprawdza się w kamperach i przyczepach kempingowych. Dlaczego? Po pierwsze, możecie korzystać z niego bez konieczności dezaktywacji czujników. To ważne – dzięki temu nie będziecie mieć problemu przy każdorazowym opuszczaniu pojazdu. Alarm można swobodnie kontrolować za pomocą zdalnego pilota; czujniki mocuje się w ramach okiennych i drzwiowych, co gwarantuje najlepszą możliwą ochronę waszego pojazdu. Alarmy to akcesoria do kamperów i przyczep kempingowych, które skutecznie odstraszają potencjalnych włamywaczy i gwarantują pełne bezpieczeństwo.