Filter

Akcesoria kempingowe: pompy wodne, toalety przenośne i zbiorniki

Wybierasz się w długą podróż z dala od cywilizacji? Warto zaopatrzyć się w odpowiedni asortyment, by mieć pewność, że będziesz mógł w pełni cieszyć się wędrówką. Dla osób, które zamierzają często korzystać z noclegu poza kempingami, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wodne akcesoria kempingowe to wszystko, czego potrzebujesz w trasie! Z pompami wodnymi czy przenośnymi prysznicami będziesz mógł swobodnie podróżować nawet po najdzikszych terenach i wciąż czuć się pewnie i komfortowo. Sprawdź, jakie akcesoria przydadzą Ci się podczas letnich (i nie tylko!) wojaży!

Prysznice zewnętrzne – must have w kamperze

Prysznic zewnętrzny przydaje się w wielu różnych sytuacjach. My najczęściej stosujemy go jako zewnętrzne źródło wody – do opłukania rąk przed posiłkiem, do wyczyszczenia mebli ogrodowych, do obmycia butów albo pupila po błotnej kąpieli. Przenośne prysznice w takiej sytuacji sprawdzają się idealnie! Posiadają sporą pojemność (11-20 litrów, zależnie od tego, na jak duży model się zdecydujesz, dzięki czemu będą wspomagać Cię podczas podróży). Co więcej, prysznice bardzo łątwo można napełnić, by ponownie móc cieszyć się dostępem do wody. Dzięki zewnętrznym prysznicom do kamperów i przyczep kempingowych bez problemu pozmywacie również naczynia czy garnki. Warto wiedzieć, że współczesne prysznice zewnętrzne gwarantują pełny komfort! Pojemniki są dostosowane do tego, by wypuszczać ciepłą wodę, dlatego nawet wykonywanie podstawowych czynności na kempingu pozostaje w pełni komfortowe.

Prysznic zewnętrzny w vanie

Warto wiedzieć, że przenośne prysznice do kamperów i przyczep kempingowych znakomicie sprawdzają się też w vanach! Tego typu pojazdy są znacznie mniejsze, dlatego zwykle nie mają doskonale rozbudowanych łazienek. Z tego względu prysznic zewnętrzny bywa koniecznością, by zadbać o czystość i komfort w podróży. Jeśli planujesz myć się poza pojazdem, sugerujemy zainwestować w prysznic o większej pojemności – dzięki temu nie będziesz musiał zjeżdżać codziennie czy nawet co dwa dni do bazy w celu uzupełnienia wody.