Filter

Gotuj jak w domu

W odpowiednio wyposażonym kamperze można spędzić nie tylko tydzień podczas wakacji, ale i całe miesiące! Oczywiście, najlepiej mieć do tego dobrze przygotowaną kuchnię, wszak trudno byłoby zrezygnować z codziennych, pysznych posiłków, prawda? Na szczęście dziś nie musisz wybierać między aktywnym podróżowaniem a komfortem – możesz mieć obie rzeczy! Sprawdź, co przyda się w kuchni w kamperze.

Kuchenka gazowa – podstawa w kuchni

Do najbardziej podstawowych elementów wyposażenia kuchni w kamperze zalicza się oczywiście kuchenkę gazową. U nas możecie wybierać pomiędzy modelami zawierającymi 1, 2, 3 lub aż 4 palniki. Dzięki temu możecie dostosować wielkość kuchenki do potrzeb podróżujących. W ofercie mamy również kuchenki łączone ze zlewozmywakami, co umożliwia kupno od razu jednego urządzenia zamiast dwóch różnych. Dużą zaletą naszych kuchenek jest bezproblemowe czyszczenie. Prezentowane przez nas kuchenki są gazowe i doskonale sprawdzają się zarówno w przyczepach kempingowych, jak i w kamperach. Dzięki kuchence raz na zawsze rozprawisz się z mitem jedzenia posiłków z puszek czy zupek chińskich w kamperze – możesz codziennie gotować obiady takie, jak w domu i zapewnić sobie dzięki temu pełny komfort!

Piekarnik – dla lubiących kulinarne wyzwania

Jeśli niechętnie opuszczasz swoją codzienną kuchnię na czas podróży, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz do kampera możesz zamówić nie tylko kuchenkę gazową, ale również piekarnik, który rozgrzewa się maksymalnie do 250 stopni Celsjusza. Jeśli więc w trasie zdecydujesz się na przyrządzenie smacznej pizzy albo ciasta – żaden problem, da się to zrobić! Pamiętaj tylko o zabraniu ewentualnej blaszki do ciasta.

2w1 – oszczędź miejsce

Warto wiedzieć, że niektóre nasze urządzenia, np. Campingaz łączą w sobie zarówno funkcje piekarnika, jak i kuchenki gazowej. Wspomniany powyżej model został wyposażony w dwa uniwersalne palniki, ale dodatkowo posiada też funkcję pieczenia. Dzięki temu nawet w trasie nie musicie rezygnować ze swoich ulubionych potraw!