Filter

Ciepła woda w kamperze

Niezależnie od tego, czy preferujesz całodzienny wypoczynek na plaży, czy może wyczerpujące wędrówki, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z gorącego prysznica w kamperze czy w przyczepie kempingowej. Teraz nie musisz ograniczać się wyłącznie do użytkowania sanitariów na postojach z łazienkami. Dzięki dużym zbiornikom na wodę oraz bojlerom możesz zapewnić sobie ciepły prysznic nawet w outdoorowych warunkach!

Jak wybrać bojler do kampera?

Przede wszystkim warto postawić na modele, które zostały stworzone z myślą o stosowaniu w pojazdach mobilnych. Są one zwykle mniejsze i łatwiej zamontować je na mniejszych powierzchniach. Co więcej, takie bojlery wyróżniają się również uniwersalnymi zestawami do instalacji. Co to oznacza? Wiele z modelów dostępnych w naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi można podłączyć za pomocą węża na przykład do pompy głębinowej lub do jakiegokolwiek innego systemu wodnego za pomocą łącznika.

Ciepła woda na kempingu

Wybierając bojler do kampera lub przyczepy kempingowej warto zwrócić uwagę na jego wielofunkcyjność. Niektóre urządzenia oferują możliwość jednoczesnego korzystania z ogrzewania pojazdu oraz ciepłej wody. Taki bojler pozwala na zaoszczędzeniu miejsca (jedno urządzenie spełnia dwie funkcje), a przy tym pozostaje wydajny z uwagi na niski pobór mocy. Dużą zaletą wielofunkcyjnych bojlerów jest też ich elastyczność. Co to oznacza? Jedno z takich urządzeń dostępne w naszym sklepie, czyli Truma Combi 4 można zasilać za pomocą gazu, oleju napędowego, elektrycznego czy wreszcie mieszanego. Bojlery stworzone z myślą o stosowaniu w kamperach oraz przyczepach kempingowych wyróżniają się również bardzo dobrą wydajnością (mniej więcej na poziomie 98%).
Bojlery w pojeździe kempingowym to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie ciepłej wody i ogrzewania jednocześnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu z akcesoriami kempingowymi CarGO!. Pomożemy Ci dostosować bojler do potrzeb Twojego pojazdu kempingowego.