Filter

Lodówki do zabudowy – podstawa na wakacjach

Trudno dziś sobie wyobrazić wyjazd kamperem bez odpowiednio wyposażonej lodówki. Dzięki temu nie musisz często zatrzymywać się w mieście, by uzupełniać zapasy. Co więcej, dzisiejsze lodówki do zabudowy są na tyle duże, że bez problemu pomieszczą żywność nawet dla wielodzietnej rodziny. Jak wybrać odpowiednią lodówkę? Sprawdźcie!

Komfortowa podróż

Do kamperów i przyczep kempingowych polecamy lodówki sprężarkowe znakomitej jakości. To urządzenia wyróżniające się doskonałą wydajnością i maksymalnym przystosowaniem do podróży. Co to oznacza? Lodówki do zabudowy posiadają płaskie, zlicowane drzwi o raz pojemność w dwóch wielkościach: 70 litrów lub 90 litrów. Tak duże pojemności umożliwiają swobodne przechowywanie mięsa, nabiału, warzyw i owoców. Co więcej, lodówki są też wyposażone w wyciągane zamrażalniki, w których można również chłodzić napoje lub np. żywność na zapas. To idealne akcesoria kempingowe dla dużych rodzin – z naszymi lodówkami możesz mieć pewność, że pomieścicie bez problemu całą żywność. Duże lodówki są też idealne dla osób, które wolą gotować w kamperze niż jeść na mieście – dzięki temu możecie zrobić zapasy żywności na cały tydzień i nie martwić się o jeżdżenie kamperem po mieście w poszukiwaniu sklepów.

Oszczędność prądu

Jak wybrać lodówkę, która nie będzie pobierała zbyt dużo energii? Warto postawić na takie akcesoria kempingowe, które mogą być zasilane poprzez energię słoneczną. W ten sposób zaoszczędzicie i nie będziecie mieć problemu przy ewentualnym odcięciu od zasilania. Dodatkowo, jeśli w waszej przyczepie kempingowej przestrzeń jest bardzo ograniczona, powinniście postawić na takie akcesoria kempingowe, które nie zajmą zbyt dużo miejsca. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się szufladowa lodówka kompresorowa. Jest mniejsza niż wspomniane lodówki sprężarkowe, ponieważ jej pojemność to 20 litrów; będzie więc odpowiednia na przykład dla podróżujących par. Małe akcesoria kempingowe to też inteligentne rozwiązania – agregat może być zamocowany z boku lodówki lub maksymalnie 1,5 metra dalej. Wybierzcie opcję, która będzie dla was wygodniejsza!