Filter

Piekarniki i mikrofalówki do kamperów

Doskonale wyposażona kuchnia kempingowa umożliwia długie i częste podróżowanie. Kuchnia w kamperze czy w przyczepie nie musi w niczym ustępować wygodą tej zwykłej, domowej. W kuchniach outdoorowych znajdziesz dziś nie tylko palniki ułatwiające przygotowywanie posiłków. W pojazdach kempingowych można też mieć pojemną lodówkę oraz piekarnik i mikrofalówkę. Wszystko po to, by nie musieć rezygnować z komfortu spożywania dobrych, ciepłych posiłków.

Piekarnik do kampera

Kto nigdy nie zatęsknił za pachnącą, świeżą drożdżówką na kempingu? A kogo choć raz nie naszła wieczorem ochota na zjedzenie czegoś czekoladowego? Trudno znaleźć sklep w dziczy, ale na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu upichcić brownie czy sernik. W lodówce można przechować niezbędne składniki, a piekarnik do kampera umożliwi  upieczenie ciasta w wygodnych warunkach. Oczywiście, słodkości to niejedyna opcja możliwa do przygotowania na kempingu. Piekarnik można też śmiało wykorzystać do upieczenia pizzy, przygotowania zapiekanki makaronowej czy ryżowej i wielu innych posiłków.

Jak wybrać piekarnik do kampera?

Warto podkreślić, że urządzenia tworzone z myślą o pojazdach kempingowych wyróżniają się zwykle dużą funkcjonalnością. Takie akcesoria kempingowe bardzo często są urządzeniami „2w1”. Nie jest inaczej w przypadku naszych piekarników, które łączą w sobie funkcje nie tylko pieców, ale również grillów. Jeśli więc najdzie Cię ochota na grillowanego kurczaka albo kiełbasę, to nie musisz nawet inwestować osobno w grilla – piekarnik zapewni Ci możliwość przygotowania również takiego posiłku! Istnieją również urządzenia, które łączą w sobie opcję piecyków z palnikami i piekarnika. To też dobra opcja dla osób, które posiadają niewielkie kampery lub przyczepy kempingowe (albo kamper vany). W ten sposób można zaoszczędzić nieco miejsca i jednocześnie nie musieć rezygnować z dobrze wyposażonej kuchni. Prosto, wygodnie i przede wszystkim różnorodnie! Kto powiedział, ze na kempingu trzeba skupić się wyłącznie na gotowaniu, skoro istnieje znacznie więcej możliwości?