Filter

Łazienka w kamperze – jak dobrać odpowiednie akcesoria?

Własna łazienka to komfort, którego do niedawna na kempingu mogli doświadczać jedynie wybrani. Dziś każdy nowy pojazd kempingowy ma swoją toaletę i nawet jeśli wyróżnia się ona niewielkimi rozmiarami, to wciąż może być wygodna i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Warto dowiedzieć się co nieco o akcesoriach, które mogą ułatwić korzystanie z toalety na kempingu.

Zapachy w toalecie na kempingu – jak zadbać o świeżość?

Z uwagi na to, że toalety w przyczepach kempingowych czy kamperach zwykle są stosunkowo małe, należy zadbać o ich dobrą wentylację. W tym celu warto stosować na przykład okna dachowe. Jeśli jednak nie macie możliwości zamontowania takiego okna, to dobrym rozwiązaniem będą również dedykowane wentylatory do łazienek. Pochłaniają nieprzyjemne zapachy i zapewniają uczucie czystości nawet przy niewielkiej powierzchni. Co ważne, wentylatory włączają się tylko podczas użytkowania, co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii. To ważna informacja dla osób, które chętnie spędzają wakacje w dziczy, z dala od miejsc, w których można skorzystać z dostępu do mediów.

Jak wybrać dobry wentylator toaletowy?

Na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy dany wentylator toaletowy wymaga zastosowania środków chemicznych. Najlepsze wentylatory nie potrzebują dodatkowego wsparcia – dzięki efektywnemu ssaniu i zwiększonemu zaopatrzeniu w tlen w zupełności wystarczają do tego, by pochłonąć nieprzyjemne zapachy. Wentylatory toaletowe dobrze radzą sobie też ze standardowym papierem toaletowym. To dobra informacja dla osób, które zapominają o uzupełnieniu zapasów papieru toaletowego tworzonego z myślą o toaletach w kamperach i przyczepach kempingowych. Wentylatory łazienkowe to ogromna wygoda dla wszystkich podróżujących. Jeśli szukasz akcesoriów kempingowych do Twojej toalety, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami CarGO! Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci dobrać odpowiedni wentylator toaletowy i opowiedzą o różnicy pomiędzy poszczególnymi modelami.