Filter

Czyszczenie zewnętrzne kampera

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój kamper prezentował się nienagannie mimo upływu lat, zadbaj o stosowanie odpowiednich środków czystości. Kampery bardzo często parkują „pod chmurką”. Z tego względu są bardziej narażone na powstawanie zacieków czy plam z osadów mineralnych, deszczu czy ptasich odchodów. Aby brud nie wżerał się w karoserię i nie uszkadzał jej, warto zmywać wszelkie zabrudzenia na bieżąco. Do tego z pewnością przyda się nasz asortyment do czyszczenia zewnętrznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Preparaty do czyszczenia kampera

Nasz sklep z akcesoriami kempingowymi oferuje szeroki wybór chemii do kampera. Wśród niej nie brakuje m.in. preparatu do usuwania zacieków. Polecamy również sprawdzony płyn do mycia szyb. Znakomicie usuwa kurz i wszelkie zabrudzenia, które powstały podczas jazdy. Dzięki niemu możesz cieszyć się nieskazitelną widocznością, niezależnie od tego, czy podróżujesz po mieście, czy raczej po terenach leśnych.

Na letnie wycieczki polecamy również preparat WOSHUP! Insekten Ciao! Do usuwania insektów. Owady rozbijające się na szybach czy karoserii to zmora kierowców. Z odpowiednim preparatem nie musisz jednak martwić się o uszkodzenie czy nawet zarysowanie auta. WOSHUP! Insekten Ciao pozwoli Ci skutecznie usunąć wszelkie pozostałości po owadach – również te, które zdążyły przyschnąć.

Chemia do kampera przyjazna środowisku

Preparaty WOSHUP są bezpieczne dla środowiska – można używać ich nie tylko na myjniach, ale również w terenie. Z tego względu doskonale sprawdzają się w warunkach outdoorowych. Jeśli wybierasz się na dłuższy urlop i chcesz zadbać o czystość auta w każdych warunkach, to koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą chemii do kampera od WOSHUP. Pamiętaj, że w naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi czekają na Ciebie również świetne myjki z mikrofibry. Dzięki nim z łatwością rozprowadzisz wszystkie preparaty do czyszczenia kampera i nie będziesz musiał obawiać się o zarysowanie karoserii.