Filter

Bezproblemowa wentylacja w kamperze
Komfort jest niewątpliwie jedną z istotniejszych kwestii podczas jakiejkolwiek podróży. Wybór kampera zamiast hotelu nie oznacza, że musicie rezygnować z wygody. Wprost przeciwnie – odpowiednio wyposażony kamper niejednokrotnie jest w stanie zapewnić lepsze warunki niż wiele pokoi hotelowych! W tym celu warto zainwestować w akcesoria kempingowe, takie jak na przykład klimatyzatory, okna dachowe czy systemy wentylacji. Sprawdź sam!
Odpowietrzniki dachowe – zadbaj o świeże powietrze
Odpowietrzniki dachowe to stosunkowo tanie i proste rozwiązanie dla osób, które szukają dobrego sposobu na zwiększenie wentylacji w kamperze. Jeśli chcecie, by spędzanie czasu w kamperze zawsze było przyjemne, warto zadbać o stały odpływ powietrza. Odpowietrznik to doskonałe rozwiązanie! Na niższej półce cenowej możecie znaleźć też wentylator dachowy bez silnika. Trzeba przyznać, że znakomicie sprawdzają się zarówno w sypialni, jak i w sferze dziennej. Dlaczego? Ponieważ wentylator pracuje bezgłośnie! Z tego względu bez problemu możecie włączać go również przy dzieciach – wentylator zapewni im dostęp do świeżego powietrza i nie przerwie snu.
Sposób na lodówkę
Zdarzyło Ci się, że lodówka w kamperze zaczęła wydzielać z siebie nieprzyjemne zapachy i tym samym skutecznie zanieczyszczała powietrze w całym pojeździe? Na szczęście jest na to skuteczny sposób! Filtr z węglem aktywnym DOMETIC skutecznie eliminuje nieświeże zapachy i pozwala w pełni nacieszyć się świeżym powietrzem. Warto podkreślić, że filtr doskonale dopasowuje się do lodówek Dometic – to jedna z najczęściej pojawiających się w kamperach marek lodówek, dlatego kupując filtr nie musisz martwić się o to, czy na pewno będzie pasował do urządzenia chłodzącego.
Profesjonalne dyfuzory – świeże powietrze w kamperze
Kolejna propozycja to akcesoria do kamperów i przyczep kempingowych z serii Truma dyfuzor do AventaAir. Jeśli szukacie profesjonalnego dyzufora, który znakomicie dostosuje się do popularnych urządzeń marki Truma, ten będzie najlepszą opcją. Dzięki dyzuforowi powietrze nie będzie duszne, a Ty szybko i skutecznie usuniesz z kampera zapachy powstałe na przykład podczas gotowania.