Filter

Biesiadowanie na kempingu

Dzięki dużej markizie i wygodnym krzesłom możesz bez żadnego problemu pozwolić sobie na długie biesiadowanie przed kempingiem. Komfortowe meble turystyczne do kampera sprawią, że będziecie mogli zaprosić znajomych z kempingu na wspólnego grilla albo po prostu na miłe spędzenie wieczoru przy planszówkach. Warto zainwestować w meble z odpornych materiałów, które będą stabilne i posłużą dłużej niż przez jeden sezon. Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzeseł i stołów kempingowych?

Wygodne składanie

Krzesła kempingowe, których zazwyczaj są używane wyłącznie poza kamperem czy przyczepą kempingowe, powinno składać się na tyle wygodnie, by można było je bez problemu przewozić np. w bagażniku bez zajmowania miejsca we wnętrzu pojazdu.

Stół piknikowy – doskonały do kampera

Chyba nie da się zaprojektować lepiej skonstruowanego stołu od tego piknikowego! Nasz stół posiada wysuwane siedziska. Dzięki temu nie musicie dodatkowo organizować krzeseł – miejsca siedzące wysuniecie sobie spod bambusowego blatu. Stół piknikowy znakomicie sprawdza się w podróży – złożony nie zajmuje wiele miejsca, za to rozłożony stworzy przestrzeń do spożywania posiłku czy grania w gry planszowe.

Na dłuższe spotkania

Jeśli szukacie stołu, przy którym bez problemu będą mogły zasiąść nawet 4 osoby, sprawdźcie koniecznie nasz aluminiowy stół Eurotrail. Ten składany mebel bardzo dobrze znosi podróż (można go złożyć i przechowywać w torbie transportowej), a po rozłożeniu staje się na tyle duży, że w niczym nie ustępuje codziennym stołom. Wykonano go z odpornych, trwałych materiałów, możesz więc mieć pewność, że stół będzie Wam służył przez lata!

Nie do zdarcia

Potrzebujecie stołu naprawdę odpornego na warunki atmosferyczne i różne niedogności? W takim razie musicie sprawdzić Sevelit – to stół kempingowy, któremu niestraszne ani promieniowanie UV, ani niesprzyjająca pogoda, ani nawet żar z papierosów. Stół jest bardzo odporny na wszelkie zarysowania, a jego powierzchnia została skonstruowana w taki sposób, by mebel bez problemu dało się doczyścić nawet z poważniejszych zabrudzeń bez ewentualnego ścierania powierzchni.