Filter

Namioty – ochrona przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami

Zwykle to małe dodatki czynią wielki efekt na biwaku. Tak właśnie jest z naszymi roletami. To obowiązkowe akcesoria do kamperów i przyczep kempingowych – skutecznie chronią nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale również zapewniają intymność na bardziej obleganym kempingu. Sprawdź, które rolety warto kupić, by mieć pewność, że będą służyły jak najdłużej!

Rastrollo 300 Dometic – idealne do okien bez ram

Rastrollo 300 Dometic to model, który w kamperze może spełniać aż trzy funkcje. Po pierwsze, umożliwia kontrolowanie światła – gdy nie chcesz, by poranne promienie słońca przerywały ci sen lub gdy planujesz drzemkę w ciągu dnia, rolety idealnie sprawdzą się do zaciemnienia sypialni czy części wypoczynkowej. Z pewnością będą też pomocne podczas wyjazdów z dziećmi – szybkie zaciemnienie pomieszczenia sprawi, że maluchowi będzie łatwiej zasnąć. Ponadto, rolety zostały również wyposażone w moskitiery, które skutecznie ochronią Ciebie i Twoich bliskich przed ewentualnymi atakami insektów. Ostatnią – i zdecydowanie niemniej istotną funkcją – jest ta izolacyjna. Aby czuć się pewnie i komfortowo na kempingu, warto czasem zapewnić sobie nieco prywatności – a to właśnie zagwarantują nam odpowiednie rolety do przyczep kempingowych.

Namioty – sposób na upał

Przez wysokie temperatury wnętrze kampera bardzo szybko się nagrzewa? Na szczęście jest na to sposób! Roleta na przednią szybę Dometic posiada zewnętrzną warstwę aluminiową, która chroni zarówno przed wysokimi, jak i niskimi temperaturami. Jednocześnie warto podkreślić, że jest to produkt nieprzezroczysty, który bardzo dobrze zapewnia intymność i chroni przed wścibskimi spojrzeniami. Ciekawą opcją do kamperów i przyczep kempingowych są też rolety zaciemniające, które pochłaniają nawet 99% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, dzięki czemu chronią Twoją skórę. Dodatkowo przydają się też zimą, gdy temperatury spadają i wnętrze pojazdu szybciej się wyziębia.