Filter

Pojemniki na wodę czystą i szarą do kampera i przyczepy kempingowej

Podróżowanie kamperem wiąże się z koniecznością wykonywania określonych zadań. Jednym z nich jest stałe opróżnianie pojemników na wodę brudną oraz napełnianie tych na wodę czystą. Dzięki temu będziesz mieć nieustanny dostęp do wody w kamperze. To ważne, ponieważ podczas wakacji możesz niezmiennie korzystać z własnej łazienki, bez konieczności poszukiwania tych publicznych, dostępnych w bazach na kempingach. Sprawdź, jak wybrać dobry zbiornik na czystą i brudną wodę, by cieszyć się komfortem podróżowania!

Jak wybrać pojemnik na wodę czystą do kampera?

Warto wiedzieć, że wiele marek oferuje te same pojemniki do wody czystej oraz do ścieków – tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób je wykorzystasz! Uniwersalność pozwala jednak na dobór pojemników o takiej samej lub podobnej pojemności. Przykładowo, zbiornik Water Taxi, opisywany przez producenta jako odpowiedni zarówno do przechowywania ścieków, jak i do wody czystej, nadaje się do stosowania praktycznie w każdym kamperze lub przyczepie kempingowej dzięki zamontowaniu odpowiedniego przyłącza. Ten model zawiera też uchwyt transportowy, a dzięki temu opróżnianie zbiornika będzie bardzo proste!

Woda szara w kamperze – zbiornik na kempingu

Jeśli poszukujesz odpowiedniego pojemnika na wodę szarą, sprawdź model Comet Waste Water Taxi. Wyróżnia go duża pojemność (25 litrów), dzięki której nie będziesz musiał martwić się o codzienne opróżnianie zbiornika. Ten model jest bardzo łatwy w obsłudze – szybko go napełnisz i opróżnisz, a ponadto z łatwością podłączysz do systemu kanalizacji dzięki kołpakowi węża. Zbiornik został też dostosowany do bezpiecznego transportu – posiada wysuwaną rączkę transportową, która może osiągnąć nawet 810 mm długości.

Podsumowując – wybierając odpowiedni zbiornik na wodę czystą i szarą, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego pojemność oraz na to, czy posiada uchwyt ułatwiający transport do zbiornika na opróżnianie ścieków lub do stacji z bieżącą wodą.