Filter

Sprzęt kempingowy to nie tylko markizy czy turystyczne butle gazowe. To również garnki i naczynia kuchenne, które z powodzeniem można stosować w kamperze czy przyczepie kempingowej. Nikt nie zabroni Wam stosowania codziennych, domowych garnków w trasie, warto jednak podkreślić, że naczynia stworzone z myślą o stosowaniu na kempingu są zwykle bardziej praktyczne. Takie akcesoria kempingowe można np. z łatwością składać, by dzięki temu zyskać więcej miejsca. Kuchnia na kempingu ma ograniczoną przestrzeń, dlatego warto wybierać mądre rozwiązania, które pozwolą Ci uniknąć zagracenia blatów czy szafek.

Garnki do kampera – co wybrać?

Na początek proponujemy jeden z zestawów akcesoriów kempingowych. Proponowany przez nas zestaw garnków kuchennych składa się z garnka 3 l ze składanym uchwytem, z garnka 1,8 l, z 2 pokrywek oraz z patelni 25 centymetrów. Taki zestaw z powodzeniem sprawdzi się na kempingu u osób, które podróżują w duecie lub w małym gronie. Dla dużych rodzin czy większej ekipy przyjaciół polecamy zestaw składający się aż z siedmiu elementów. Dwa garnki o zróżnicowanej wielkości, dwie spore patelnie, dwie pokrywki, taśmy oraz uchwyty umożliwią Ci stworzenie doskonałego zestawu do gotowania, dzięki któremu będziesz mieć warunki jak w domu.

Akcesoria kuchenne do kampera

Oczywiście, nie samym gotowaniem obiadów człowiek żyje! Wśród akcesoriów kempingowych do kuchni nie może zabraknąć też kawiarki, w której można przygotować przepyszną kawę. W naszym sklepie znajdziesz trwały, aluminiowy model, który umożliwia szybkie przygotowanie pysznego espresso ze zmielonych ziaren.  Dzięki kawiarce możesz cieszyć się aromatyczną kawą nawet na odludziu! Polecamy dodać do tego jeden z naszych kubków emaliowanych Hobby. Są one doceniane przez kamperowiczów za trwałość oraz retro design. Taki zestaw to must have dla każdego kawosza!

Na koniec polecamy drobny gadżet, który bardzo ułatwia funkcjonowanie w kuchni: antypoślizgowe podkładki pod garnki. Dzięki nim unikniesz przemieszczania się garnków czy patelni.