Filter

Deski SUP

Słyszeliście o paddleboardzie? To sport polegający na staniu na desce do surfowania i nakierowywaniu jej za pomocą wioseł. W naszym sklepie z akcesoriami na podróże kamperem mamy zestawy desek i przyrządów do ich sterowania! Bardzo często kemping jest organizowany z myślą o sportowych wakacjach. Aktywność w wodzie jest tu bardzo dobrym przykładem. Jeśli jednak szukamy czegoś spokojniejszego od ekstremalnego surfowania za pomocą nart wodnych, proponujemy kupno zestawu do paddleboarda u nas! 

Deski nadmuchiwane SUP – super okazja!

Nie obawiaj się, że obciążysz przestrzeń kampera kolejnym przedmiotem zajmującym dużo miejsca. Deska jest nadmuchiwana, można ją położyć w dowolnej formie. Co jest jednak najbardziej istotne z funkcji, jakie posiada? Technologia łączenia termicznego, bezpieczność warstw, uchwyt z neoprenu sprawiający, że sprzęt łatwo się przenosi. Pełna wygoda!

Dodatkowo, w naszym sklepie ze sprzętem dla kamperów mamy też pompkę elektryczną, dzięki której nadmuchasz deskę. Zawiera cztery różne dysze i wąż, który jest odporny na zgniatanie. Pompka będzie Ci służyła przez wiele lat. Jest wolna od uszkodzeń, żaden fragment nie pęknie nawet od najmocniejszego uderzenia stopą.

Wiosła do SUP – do wyboru do koloru!

Możesz kupić wiosła w zestawie z deską lub osobno. Jeśli masz już deskę, ale stwierdzisz, że przyda się zapas przyrządzeń do kierowania platformą, śmiało możesz się u nas zaopatrzyć. Mamy atrakcyjną ofertę dostosowaną do potrzeb klienta, bogactwo akcesoriów do kampera! Tylko u nas!

Spokojne wakacje w kontakcie z wodą? Każdy wypoczywa na swój sposób. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w naszym sklepie. Nieważne jaki zorganizujesz kemping, gdzie wyruszysz w trasę kamperem. U nas wybierzesz dowolną ilość przedmiotów, które wyślemy Ci elegancko zapakowane w najszybszym możliwym czasie. Zaplanuj podróż już teraz, korzystając z naszych usług!