Filter

Akcesoria do kampera

Szukasz sprawdzonych akcesoriów do kampera, które ułatwią Ci organizację życia na kempingu? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej. Nasz sklep z akcesoriami kempingowymi zawiera wszystko, co potrzebne podczas outdoorowych wakacji. Przykłady? Proszę bardzo! Kokosowa wycieraczka? Niezbędna podczas deszczowych dni czy wakacji nad morzem – dzięki niej unikniesz wnoszenia piasku do kampera. Przewodnik ACSI Camping Card? Must have, gdy planujesz intensywnie podróżować i chcesz sporo zaoszczędzić na noclegach. Podgrzewany dywan? Doskonałe rozwiązanie dla zmarzluchów wracających z zimowych szaleństw na stoku. Te oraz masa innych akcesoriów do kampera czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Must have na kempingu – o tych akcesoriach nie zapomnij!

W dziale z naszymi akcesoriami kempingowymi znajdziesz m.in. świetne hamaki oraz linki mocujące. Warto zaopatrzyć się w nie, jeśli planujesz wypoczywać dużo w naturze. Nasze hamaki można ekspresowo rozwiesić między drzewami – są niezastąpione w podróży!

Jeśli podróżujesz z dziećmi, koniecznie zapoznaj się też z ofertą zabawek. Aktualnie w sklepie znajdziesz m.in. zabawkowe kampery czy przyczepy kempingowe. Pamiętaj – „czym skorupka za młodu nasiąknie”… Jeśli chcesz rozbudzić w swoich  pociechach pasję do outodoorowego wypoczynku, koniecznie zakup im tematyczne zabawki. W sklepie czekają na Was też dziecięce zestawy obiadowe czy książki o tematyce campingowej. Jest w czym wybierać!

Voucher na wynajem kampera

Jeśli szukasz uniwersalnego prezentu dla fana kamperów, to obowiązkowo zapoznaj się z naszymi voucherami na wynajem. To idealny prezent last minute. Voucher otrzymasz w formie elektronicznej – możesz go wydrukować i wręczyć solenizantowi w dowolnym momencie. Aktualnie w ofercie znajdziesz vouchery o wartości 500, 1000 i 1500 złotych. A jeśli chcesz do tego dobrać akcesoria na kemping, skontaktuj się z naszą ekipą. Podpowiemy Ci, z czego fan outdooru z pewnością będzie zadowolony! Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą sklepu z akcesoriami na kemping.