Filter

Akcesoria transportowe dla przyczep i kamperów

Dobre akcesoria transportowe pozwalają nie tylko zorganizować się wnętrzu pojazdu, ale też gwarantują bezpieczeństwo podczas podróży. Warto zainwestować w transportowe akcesoria kempingowe, najlepiej tworzone „na zamówienie” – wówczas mamy pewność, że będą idealnie dopasowane do naszego pojazdu.

Podpory manualne i nie tylko

Podpory przydają się w podróży wtedy, gdy trafimy na nierówne podłoże. Po zamontowaniu ich z przodu lub z tyłu możemy skutecznie wyrównać kampera albo przyczepę kempingową i dzięki temu zapewnić wypoczywającym komfort i stabilność. Jedna podpórka sprawdzi się przy podnoszeniu rzeczy o całkowitej masie 0,5 tony, dlatego warto przeliczyć, ile podpórek będziemy potrzebować w podróży (wliczając w to bagaż, który znajduje się już we wnętrzu pojazdu). Innym ważnym akcesorium do kamperów i przyczep kempingowych jest hak holowniczy dedykowany przyczepie kempingowej. Nasze haki wyróżnia znakomita jakość i ochrona antykorozyjna, która gwarantuje, że nawet przy niepogodzie czy trudnych warunkach atmosferycznych hak będzie sprawował się nienagannie. Warto wiedzieć, że dobry hak holowniczy również powinien być dobrany do każdego pojazdu indywidualnie – tylko wówczas jazda będzie w pełni bezpieczna.

Dodatkowe wsparcie w podróży

W trasie ważne jest nie tylko odpowiednie zorganizowanie pojazdu od zewnątrz, ale również od wewnątrz. To istotne zwłaszcza, gdy podróżujecie większą ekipą i potrzebujecie dodatkowego uporządkowania przestrzeni. Rodzinom i nie tylko polecamy organizery ścienne, które dobrze zastępują np. szafę w podróży. Dzięki organizerowi możesz w wygodny sposób poukładać obuwie, czapki lub zabawki i mieć pewność, że nic nie będzie plątać się pod nogami. Organizery doskonale sprawdzają się też do przechowywania drobiazgów typu leki czy spraye na komary. Osobom, które zabierają w podróż rowery, polecamy też pokrowiec na rower, który znakomicie chroni pojazdy podczas transportu. Dzięki temu podróż jest jeszcze bezpieczniejsza!