Filter

Akcesoria transportowe do kamperów!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznych akcesoriów transportowych do kamperów oraz przyczep kempingowych. Jeśli często podróżujecie aktywnie i chcecie zabrać ze sobą w trasę na przykład rowery albo skutery, to dzięki odpowiednim akcesoriom transportowym będziecie mogli przewieźć je bez najmniejszego wysiłku! Sprawdźcie szczegóły!

Akcesoria transportowe – rowery w kamperze

Jak przewozić rowery w kamperach? Warto wiedzieć, że istnieje kilka opcji na transport dwukołowych sprzętów. Jedną z nich jest montaż wybranego bagażnika. Aktualnie w naszej ofercie możecie znaleźć między innymi bagażniki ścienne, bagażniki na hak, na dyszel czy na skuter. Czym dane modele różnią się między sobą? Ceną, pojemnością i rozmiarem. Przykładowo, jeśli szukacie stosunkowo małego bagażnika na rowery do kampera, to polecamy sprawdzić model na hak – w porównaniu do reszty ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu przewożenie w nim na przykład dwóch rowerów nie powinno być problematyczne.

Platformy czy bagażniki na rower?

Platformy transportowe są dobrą opcją dla osób, które chciałyby przewozić swoje rowery lub skutery we wnętrzu kampera. Dzięki platformie można w bezpieczny sposób przewozić pojazdy dwukołowe. Oczywiście, platformy można w każdej chwili zdemontować – na wypadek, gdybyście na przykład potrzebowali więcej miejsca w tylnej części kampera.

Akcesoria transportowe: manewrowniki

W naszej ofercie znajdziecie również między innymi manewrowniki i haki. Te pierwsze przydają się do parkowania przyczepą kempingową w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki manewrownikowi ustawisz przyczepę w pożądane miejsce bez najmniejszego wysiłku! Haki są z kolei niezbędne do transportu przyczepy – warto zapoznać się z pełną ofertą, by wybrać hak, który najbardziej pasuje do Waszego pojazdu. Nie wiecie, na co zwrócić uwagę przy wyborze haka? Żaden problem! Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i, jeśli będzie to konieczne, rozwieją wątpliwości.