Filter

Ogrzewanie gazowe w kamperze

Trudno sobie wyobrazić korzystanie z kampera bez gazu – to zdecydowanie jedno z najważniejszych źródeł energii w outdoorze. Aby móc korzystać z gazu w kamperze, należy podłączyć butlę gazową do pieca, np. Truma. W naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziesz duże i lekkie butle gazowe, które idealnie sprawdzą się podczas outdoorowych wakacji. Gasbank to butle certyfikowane, które posiadają specjalny zawór umożliwiający samodzielne i bezpieczne tankowanie LPG w całej Europie. To najlepszy wybór do kampera!

Jak zadbać o ciepło w kamperze?

W kamperze nie może zabraknąć ciepłej wody – dzięki niej możesz spokojnie wziąć prysznic niezależnie od tego, czy nocujesz w centrum miasta, czy w prawdziwym outdoorze! Do ogrzewania wody polecamy bojlery elektryczne Truma.

Jeśli często podróżujesz zimą, koniecznie przemyśl zakup maty grzewczej do zbiorników wodnych. Pomaga ona chronić zbiorniki przed zamarzaniem przy temperaturach oscylujących wokół -40 ° C.

O komfort cieplny w kamperze pomoże Ci również zadbać podgrzewany dywan. Gdy wrócicie zmarznięci ze stoku czy z zimowego spaceru, podgrzewany dywan zapewni ciepło stopom. Można go też potraktować jak mini grzejnik, który przyspieszy wysychanie wilgotnych ubrań. Zimą jest naprawdę niezastąpiony!

Akcesoria grzewcze do kampera

W naszym sklepie znajdziesz liczne akcesoria grzewcze, które pomogą utrzymać Ci optymalną temperaturę w kamperze. Posiadamy między innymi dodatkowe ogrzewanie elektryczne Ultraheat, które jest kompatybilne z grzejnikami Truma. Dzięki niemu możesz szybko zwiększyć temperaturę wewnątrz pojazdu.

Wśród sprawdzonych akcesoriów znajdziesz również klimatyzator dachowy do kampera, klimatyzację podławkową, wentylatory czy kratki wentylacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie. Nasi specjaliści od kamperów i przyczep kempingowych pomogą dobrać Ci odpowiednie akcesoria grzewcze, ogrzewanie czy części niezbędne do pojazdów outdoorowych.