Filter

Systemy satelitarne do kampera

W podróży cenisz sobie przede wszystkim komfort i warunki jak w domu? W takim razie powinieneś rozważyć zakup systemu satelitarnego do kampera lub przyczepy kempingowej. To znakomity towarzysz w podróży – w przypadku niepogody będziesz mógł bez problemu korzystać z możliwości oglądania ulubionych kanałów.

Telewizja w kamperze

Aby Twoje filmy działały bez zarzutu, niewątpliwie warto zadbać o zakup modułu do anteny manualnej. Polecamy moduł Satfinder SSC HD, który wyróżnia między innymi intuicyjny panel, możliwość podłączenia do zewnętrznego urządzenia sterującego, szybka lokalizacja wybranej satelity, wyświetlacz do regulacji ustawień czy też możliwość pełnej integracji z telewizorami Alden. Mnogość zalet sprawia, że moduły Satfinder są od dłuższego czasu jednymi z najchętniej wybieranych modułów przez kamperowiczów.

Jak wybrać satelitę do kampera?

Na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy konstrukcja satelity jest lekka i optymalna dla podróży. Zachęcamy też do wyboru w pełni zautomatyzowanych sprzętów, które cechuje niższe zużycie energii oraz szybsze działanie. Satelity marki Alden wyróżniają się też perforowanym talerzem, który dobrze zmniejsza wrażliwość sprzętu na wiatr. Warto również zwrócić uwagę na to, jaki zakres odbioru SAT wyróżnia daną satelitę.

Czy warto zainwestować w satelitę do kampera?

Jeśli regularnie oglądacie telewizję i nie wyobrażacie sobie przerwy od niej nawet w podróży, to zdecydowanie tak! Satelity do kamperów są stosunkowo lekkie, ale przy tym pozwalają na swobodne korzystanie z oglądania telewizji w dowolnym miejscu na świecie.