Filter

Wyposażenie do kuchni w kamperze: co kupić?

Urządzacie kuchnię w kamperze? W takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość! W naszym sklepie czeka na Was szeroki wybór akcesoriów kuchennych, dostosowanych do kempingowych warunków. Sprawdźcie, co można u nas zamówić!

Wyposażenie kuchni na kempingu

Wyjazd na kemping nie musi oznaczać rezygnacji z komfortowych, domowych warunków. Przyczepę czy kampera można spokojnie wyposażyć w niezbędne sprzęty, takie jak chociażby kuchenki czy piekarniki. Dzięki nim swobodnie przygotujecie pyszne posiłki nawet z dala od domu. W ofercie posiadamy też specjalistyczne grille gazowe, zarówno te mniejsze, jak i nieco większe, optymalne dla dużych rodzin czy paczki przyjaciół.

Celebruj śniadania na świeżym powietrzu

Jeśli cenicie sobie niespieszne poranki w towarzystwie ukochanych osób, koniecznie zaopatrzcie się w nasze ekspresy do kawy dostosowane do kamperów i przyczep kempingowych. Z ekspresem będziecie mogli cieszyć się rano przepyszną kawą spożywaną na świeżym powietrzu! A jeśli preferujecie herbatę, to polecamy nasze specjalistyczne czajniki, które można bez problemu zamontować na ścianie lub do blatu za pomocą specjalnego uchwytu.

Naczynia do kampera

Poszukujecie naczyń, które nie potłuką się w podróży? Sprawdźcie nasze zastawy stołowe! Polecamy między innymi talerze i miseczki wykonane z melaminy oraz kubki i szklanki stworzone z bezpiecznego poliwęglanu. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze naczynia będą odpowiednio zabezpieczone w podróży, koniecznie sprawdźcie też tace ochronne, które skutecznie uniemożliwiają przemieszczanie się na przykład szklankom.

Akcesoria kuchenne do przyczepy kempingowej

Cenicie sobie spożywanie posiłków na świeżym powietrzu? W takim razie zachęcamy też do zakupu świetnego koca piknikowego z naszej oferty. Wspomniany koc z wykończeniem aluminiowym znakomicie chroni przed zimnem i wilgocią. Wypróbujcie sami, by przekonać się, dlaczego cieszy się tak dużą popularnością!