Filter

Dodatki mają znaczenie – zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo

Kompletujesz akcesoria do twojego kampera lub przyczepy kempingowej? Nie zapomnij o zakupieniu odpowiedniej ilości ładowarki i zasilaczy. Przydają się do podładowania różnych elementów podczas wypraw caravaningowych; warto zaopatrzyć się w nie wcześniej, by później nie mieć problemu podczas podróży. Jakie dodatki przydają się w kamperach?

Ładowarki – absolutna podstawa

Ładowarki przydają się nie tylko do drobnych elementów elektronicznych; w kamperze niewątpliwie ważniejsze od ładowarki do telefonu jest posiadanie ładowarki do akumulatora. Dzięki temu zadbacie o akumulator na przykład podczas sezonu zimowego, gdy podróże odbywają się znacznie rzadziej lub wcale. Co więcej, dzięki ładowarkom do kamperów możecie sporo zaoszczędzić na dopuszczalnej masie pojazdu – dostępne w naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi ładowarki pozwalają na zaoszczędzenie nawet do 20 kilogramów. Wszystko dlatego, że ładowarki są lekkie i wygodne.

Zasilacze sieciowe do lodówki

Kupiłeś lodówkę do kampera lub przyczepy kempingowej i teraz potrzebujesz do niej ładowarki? W takim razie zajrzyj do naszego sklepu z akcesoriami kempingowymi! Znajdziesz tam zasilacze, które zapewniają prawidłową pracę urządzeń elektrycznych w każdym miejscu na świecie! Co ważne, nasze zasilacze bez problemu sprawdzają się również przy instalacjach stałych, co sprawia, że są lepsze niż zwykłe ładowarki.

Na większe wyjazdy

Jeśli podróżujecie w kilka kamperów, zachęcamy do kupienia w naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi ładowarki z aż trzema wejściami. Dzięki temu za jednym zamachem możecie naładować dwa akumulatory oraz akumulator rozruchowy. I, co ważne, ładowanie będzie płynne i bezproblemowe, ponieważ dostępny u nas akumulator zawiera aż 6-stopniową technologię ładowania. Trudno o bardziej funkcjonalne urządzenie – to must have każdego kamperowicza!