Filter

Najlepsze ekspresy do kampera

Dziś już nikt nie ma wątpliwości co do tego, że nawet w podróży nie trzeba rezygnować z dobrej i aromatycznej kawy. Nowoczesne kampery wymagają szczególnej oprawy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szczególną ofertę najlepszych czajników i ekspresów do kawy docenianych przez miłośników caravaningu na całym świecie. Sprawdź, który model będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom!

Ekspres dla prawdziwych kawoszy

Jedna kawa dziennie to dla Ciebie za mało? Rozumiemy to bardzo dobrze! Z myślą o tych, dla których kawa jest napojem numer jeden, przygotowaliśmy propozycję ekspresu do kawy, który umożliwia zaparzenie nawet do 5 filiżanek kawy naraz. To też świetna propozycja dla rodzin oraz osób, które cenią sobie podróże większą grupą. Nie będziecie musieli czekać każdorazowo na zaparzenie kawy – za jednym zamachem możecie przygotować pyszny napój dla wszystkich!

Mały ekspres do kawy do kampera

Podróżujesz w duecie albo samotnie? W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie mały ekspres do kawy firmy DOMETIC. To urządzenie, które jednorazowo umożliwia zaparzenie jednej filiżanki kawy. Ekspres do kawy DOMETIC nie zajmuje mało miejsca, dlatego doskonale sprawdza się w małych kamperach typu sport czy w vanach.

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy do przyczepy kempingowej?

To proste – ekspres stworzony z myślą o caravaningu można przymocować do blatu, a to ma bardzo duże znaczenie podczas podróży! Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że urządzenie nie będzie się przemieszczać i zagrażać bezpieczeństwu podróżujących. Kamperowiczom polecamy również czajnik DOMETIC PERFECTKITCHEN, który bez problemu można montować na ścianie lub bezpośrednio do blatu. Dzięki temu nie tylko nie zajmuje miejsca np. na półkach, ale na dodatek pozostaje stabilny i nieruchomy nawet na wyboistej drodze! Oferowany przez nas czajnik jest bardzo wytrzymały i umożliwia przegotowanie w nim wody akurat na dwa kubki herbaty. Gwarantujemy, że jeśli raz przetestujesz urządzenia do kuchni Dometic, to już nigdy nie będziesz chciał z nich zrezygnować!