Filter

Heavy duty – pompa
Masz już dość ręcznego pompowania sprzętów wodnych? A może zakupiłeś nowy ponton i szukasz pompki, dzięki której będziesz mógł napompować go w niecałą minutę? Pompki Heavy Duty to sposób na szybkie cieszenie się ulubionymi sportami wodnymi! Koniec z długim pompowaniem sprzętów. Mocna i szybka pompka to najlepszy kompan letnich wakacji. Wystarczy 45 sekund, by napompować ulubiony sprzęt. A potem już możesz wskakiwać do wody i bawić się w najlepsze!
Mocne pompki Heavy Duty
Wiemy, że wakacje to dla wielu osób czas beztroski i dynamicznych zabaw. Część sportów wymaga jednak odpowiedniego przygotowania sprzętu, a to wiąże się z koniecznością użycia pompki. Czasem nawet zwykłe wyjście na plażę z rodzinnym materacem może być utrudnieniem w sytuacji, gdy pompki brak. W końcu nawet pojemność płuc ma jakieś ograniczenia! Z myślą o tych, którzy lubią korzystać z życia w pełni i nie chcą tracić czasu, przedstawiamy pompki Heavy Duty.

Dlaczego to najlepszy wybór? Ponieważ Heavy Duty jako najsilniejsza pompka bez problemy radzi sobie z pompowaniem różnych rur w sprzęcie wodnym. Naszym zdaniem to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie spędzenia wakacji bez szaleństw na wodzie.
Akcesoria do sportów wodnych Jobe
W ofercie sklepu z akcesoriami caravaningowymi i wodnymi CarGO! znajdziesz nie tylko pompy Heavy Duty, ale też całą gamę produktów od Jobe. Wśród nich prym wiodą m.in. pływadła jedno- i kilkuosobowe, które gwarantują znakomitą zabawę dla całej rodziny! Zainteresowanym sportami wodnymi polecamy również torby wodoszczelne, narty wodne, okulary do pływania czy koła do holowania. Dbamy o to, by nasi klienci mieli duży wybór. Przewożenie sprzętu wodnego w kamperze nie stanowi żadnego problemu – deski do skimboardu spokojnie zmieszczą się we wnętrzu, a nawet gdybyś potrzebował dodatkowego miejsca, to w sklepie karawaningowym CarGO! znajdziesz tez liczne bagażniki do kamperów. Spełniamy wszystkie potrzeby po to, byś Ty mógł cieszyć się wymarzonymi wakacjami w każdym miejscu na Ziemi!