Filter

Okna dachowe do kampera – wybierz najlepszą opcję

Zdawać by się mogło, że wybór okna do kampera może być szybką decyzją, bez dłuższego zaprzątania sobie głowy tym tematem. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna! A to wszystko dlatego, że dzisiejsze okna do kamperów wyróżniają się znakomitą dbałością o szczegóły, co oznacza, że każdy może wybrać takie okno, które najbardziej będzie odpowiadać jego stylowi podróżowania.

Nowoczesny design

Jeśli szukacie wygodnego okna w nowoczesnym stylu, polecamy przyjrzeć się jednemu z bardziej popularnych modeli, czyli Fiamma Vent F Pro. To ten typ okna, który nie tylko został wykonany z materiałów o wysokiej jakości, ale również posiada zdejmowane moskitiery oraz plisowane przyciemnienie. To znakomite rozwiązanie na lato, gdy chcemy uniknąć owadów wchodzących do środka kampera. Przyciemnienie gwarantuje też lekkie przytłumienie światła, co tworzy dobrą atmosferę do poobiedniej drzemki (zarówno dzieci, jak i dorosłych)..

Mnogość opcji – okna i akcesoria do kempingów

Okno Dometic Midi Heki wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością – można otwierać je w trzech różnych pozycjach, w zależności od tego, czy zależy Wam raczej na przewietrzeniu kampera, czy może po prostu na delikatnym dopływie świeżego powietrza. To okno wyróżnia się też znakomitą izolacją oraz podobnie jak poprzedni model, również posiada moskitierę ochronną. Okno można bez problemu czyścić nawet po montażu.

Zadbaj o światło

Wąskie wnętrza wymagają zapewnienia odpowiedniego dostępu do światła, w przeciwnym razie szybko przytłaczają. Dzięki oknom Dometic Midi Heki Style możecie zawsze cieszyć się pięknym, odpowiednio doświetlonym wnętrzem, w którym aż chce spędzać się jak najwięcej czasu. Te okna wyróżniają się wśród innych modeli przede wszystkim tym, że możecie wybrać, czy wolicie wersję z czy bez wymuszonej wentylacji. Na życzenie klienta możemy też dodać do okna oświetlenie diodowe, dzięki któremu zyskacie dodatkowe źródło światła w kamperze. To komfort równy warunkom domowym!