Filter

Butle kompozytowe LPG

Mamy dla Ciebie specjalny zestaw butli kompozytowych LPG. Charakteryzuje je lekkość w noszeniu, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych butlach. Nawet łącząc je z innymi elementami, jak np. uchwyty, transport będzie spokojny i nie trzeba będzie poświęcać szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zawartości. Co więcej, ochrona jest skuteczniejsza niż w przypadku standardowych pojemników.

Butle kompozytowe jakie posiadamy w naszym sklepie, idealnie nadają się do biwakowania, gotowania, grillowania, a nawet ogrzewania przyczepy kempingowej i domu! Zastosujesz je wszędzie tam, gdzie do tej pory stosowałeś tradycyjne butle LPG.

Czujniki gazu do kamperów

Bezprzewodowe czujniki służą do wykrywania wycieków typu propan lub butan oraz gazów narkotycznych. Są one przydatne do przedsionków przyczepy kempingowej. Gwarantują bezpieczeństwo zarówno w przyczepach jak i samych kamperach. Dzięki temu wszyscy podróżnicy będą mogli czuć się bezpiecznie.

Reduktory gazu z wężami

Czyli niezbędnik w kwestii regulowania ciśnienia. Szczególnie, że w kuchenkach gazowych powinno być ono niskie. W połączeniu z wężem gazowym, jesteśmy w stanie zarządzać stanem skupienia w kempingowej przyczepie. Szczególnie, kiedy wyruszamy w dłuższą wyprawę, a konieczna będzie redukcja ciśnienia w kuchence zamontowanej w naszym kamperze.

Mamy bardzo bogaty asortyment urządzeń służących do obsługiwania butli gazowej. Reduktory i węże dobierane są do kamperów na zasadzie konsultacji. My podpowiadamy Wam jaką najlepszą opcję wybrać!

Inne akcesoria gazowe do kamperów

Dlaczego o nich mowa? Ponieważ, instalacje gazowe jak każde zamontowane urządzenie typu komputer, smartfon czy rower narażony jest na zanieczyszczenia, które znacząco osłabiają funkcjonalność całego sprzętu. W związku z tym polecamy: filtry gazu Truma – wyłapujące cząsteczki oleiste, które mogą zatkać regulatory, oraz miernik zawartości butli – służący do kontroli średniego zużycia gazu.