Filter

Bagażniki i boxy dachowe

Długa podróż, wiele miejsc do zwiedzania, setki kilometrów do zrobienia – musisz zaopatrzyć się w kampera, w którym zmieścisz wszystkie wakacyjne przedmioty i sprzęty, które chcesz zabrać. Pojemny automobil to nie jedyny atut opcji kempingowej. Kamperem możesz jechać ze specjalnymi uposażeniami jak bagażnik czy kosz dachowy. Planujesz aktywny wypoczynek? Zarówno rower jak i kajak zabierzesz do dowolnego miejsca w bezpieczny sposób.

Bagażniki do kampera– niezbędniki!

W naszym sklepie kupisz uchwyty na kajak, które wspomagają podnoszenie sprzętu. Można go rozładowywać, przywiązywać i ładować do dowolnej wysokości, jaka będzie nam najlepiej odpowiadała. Uchwyty są odporne na korozję przez to, że są wykonane z aluminium. Stal jest podwójnie powlekana, a amortyzatory redukują ciężar kajaka o 18 kilogramów, kiedy jest podnoszony i opuszczany.

Kamper tak jak każdy inny samochód posiada możliwość montażu uchwytów. Nie musisz więc przyłączać do auta dodatkowej przyczepy na łańcuchu, wymagającej wolniejszej jazdy w celu ochrony sprzętów. Z uchwytami przymocowanymi, o stabilnej wytrzymałości i umocowaniu, przeniesiesz kajak w dowolne miejsce niezależnie od prędkości na drodze.

Boxy na bagaż do kampera!

Wodoodporny, wytrzymały i odporny na rozdarcia box to idealne narzędzie do przenoszenia mebli kempingowych. Z łatwością zamontujesz go na każdym bagażniku rowerowym. Możesz kupić w kolorze czarnym lub szarym, bardzo duża pojemność na poziomie 285L, można go składać. Po złożeniu zajmuje w kamperze naprawdę niewiele miejsca! Elastyczność i wygoda to cechy tego produktu.

Zorganizuj atrakcyjne wakacje mądrze i logistycznie. Kup bagażnik i box, byś mógł zabrać wszystkie przedmioty, niezbędne do wypoczynku o jakim marzysz.