Filter

Wakacje w kamperze z najbliższymi

Marzysz o wyjątkowych wakacjach, w których zwiedzisz wszystkie ulubione zakątki świata? Możesz wynająć u nas kampera i wyruszyć w długą podróż, bez znaczenia czy wybierasz się zagranicę czy w polskie miejsca. Ceny zaczynają się od 500 złotych. Voucher, którego otrzymasz w formie elektronicznej, będzie dokumentem uprawniającym do wynajmu. Możesz podarować go ważnej dla Ciebie osobie, a później cieszyć się z nią wspólnymi chwilami wśród pięknych krajobrazów.

Sam ustalasz własną trasę na podróż kamperem!

Wynajem kampera to doskonała alternatywa dla biur podróży, które nie zawsze potrafią trafić w potrzeby wypoczynkowe klienta. My oferujemy Tobie niezależność i swobodę organizowania własnego czasu. Pojemność, która jest niewątpliwym atutem kampera, to możliwość pomieszczenia wielu osób, ale też ekwipunku czy np. rowerów, jeśli planujesz udać się w góry. To, ile miejsc zwiedzisz, ile zrobisz kilometrów, zależy wyłącznie od Ciebie!

Oszczędności i wygoda!

Należy też wspomnieć o darmowym noclegu, jaki towarzyszy Ci przez całą wycieczkę. Nie musisz płacić za hotele w miastach, dzwonić po recepcję czy czekać na odbiór klucza. Swobodnie udajesz się do pomieszczenia w kamperze, przygotowujesz w nim posiłki, co oznacza kolejną oszczędność w wydawaniu pieniędzy. Najważniejsza jednak jest wygoda i komfort, a to największe zalety korzystania z kampera.

Nie czekaj, aż ktoś Tobie zaplanuje urlop! Zaplanuj go sam, korzystając z jak najlepszych udogodnień i ciesz się wakacjami!