Filter

Kompletne przedsionki do kampera – wybierz model dla siebie!

Wyjeżdżasz na wakacje z całą rodziną? W takim razie duży przedsionek do kamperów oraz przyczep kempingowych powinien obowiązkowo znaleźć się w Waszym wyposażeniu! Warto jednak zwrócić uwagę na specyfikację oraz na dopasowanie przedsionka do wybranego modelu pojazdu, by mieć pewność, że przedsionek będzie służył nam przez zarzutu. Jak wybrać przedsionek do kampera?

Markizy i przedsionki do kampera

Trudno wyobrazić sobie dobre wakacje przed odpowiednio dobranego przedsionka. To właśnie dzięki niemu można stworzyć przestrzeń wypoczynkową wokół pojazdu. Miejsce pod przedsionkiem można śmiało wykorzystać na postawienie na przykład mebli turystycznych czy rowerów. Co więcej, takie miejsce nadaje się też do rozłożenia koca do zabaw dla dzieci. Przedsionek skutecznie chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Z jednej strony – przyniesie nieco ulgi podczas bardzo wysokich temperatur dzięki skutecznej ochronie przed słońcem. Z drugiej – umożliwi również przebywanie na świeżym powietrzu podczas deszczu. To sprawia, że nawet przy niepogodzie nie będziecie musieli przebywać wyłącznie w kamperze.

Jak wybrać przedsionek do kampera?

Na pewno warto zwrócić uwagę, czy dany przedsionek posiada odpowiednie uszczelnienie. Do dobrze wzmocnionych przedsionków z pewnością można zaliczyć Thule Residence G3. Jego regulowany na wysokości maszt został wyposażony w podwójne uszczelnienie gumowe, do którego wsuwa się profil boczny. Dużą zaletą przedsionków od marki Thule są zintegrowane folie okienne, które są całkowicie otwierane. Jeśli więc będziecie chcieli przewietrzyć wnętrze przedsionka, to nie będzie to problematyczne! Produkty Thule wyróżnia też bardzo duża stabilność, a to wszystko dzięki ukośnemu wspornikowi umiejscowionemu pomiędzy profilem mocowania a masztem.

Martwisz się, czy przedsionek Thule Residence będzie pasował do wysokości Twojego kampera? Zupełnie niepotrzebnie – marka oferuje 6 różnych wysokości dla pojazdów z prostymi ścianami bocznymi.