Filter

Planujesz zorganizować ognisko w lesie? Grilla w okolicach jeziora? A może po prostu uroczyste otwarcie sezonu wakacyjnego? Niezależnie, gdzie dokładnie wybieramy się kamperem, lubimy organizować różne spotkania, umilając sobie czas wśród zapachów drzew i śpiewu ptaków. Mamy w związku z tym dla Ciebie specjalne akcesoria: komplety różnych widelców, noży, łyżek – dobrych na każdą okazję! Bez względu na to, czy zostaniecie w środku kampera, czy wyjdziecie w leśne tereny, będziecie mogli elegancko spożywać przygotowane posiłki.

Sztućce stalowe do kampera

Nasza oferta jest bogata. Możesz wybrać sztućce z drewnianą lub plastikową rączką, albo bez nich. W zależności jak czujesz się z nimi komfortowo. Wszystkie zostały stworzone ze stabilnego materiału, co oznacza gwarancję wytrzymałości na kilka lat. Akcesoria nie psują się również w przypadku wielokrotnego użycia, nie zmieniają barwy ani wyglądu przy kontakcie z substancjami chemicznymi w zmywarce.

Możesz też kupić zestaw sztućców ze składaną suszarką, dzięki której pomieścisz wiele widelców, noży i łyżek jednocześnie. Jeśli organizujecie wakacje w gronie kilkunastoosobowym, opcja ta jest niewątpliwie warta rozważenia, by umyć i uporządkować przedmioty dla wszystkich biwakowiczów oraz uniknąć ryzyka bałaganu.

Sztućce kempingowe w torbie i organizerze

Jeśli chcecie się specjalnie przygotować na okazję, warto zakupić specjalną torbę na sztućce, wygodną i przenośną oraz organizer, w którym uporządkujecie rodzaj każdego akcesoria, co umożliwi elastyczny wybór przy rozpoczęciu spożywania posiłków.

Masz dosyć niestabilnych tacek papierowych, które nie uniosą każdego dania, albo wiecznie łamiących się plastikowych widelców? W naszym sklepie kupisz profesjonalny sprzęt do organizacji pikników i biwaków! Nie zastanawiaj się! Kup produkty najwyższej jakości!