Filter

Klimatyzatory podławkowe – rozwiązanie dla kamperów z mniejszą przestrzenią

Jeśli podróżujecie całą rodziną i musicie maksymalnie zadbać o przestrzeń w kamperze, to mamy dla Was dobre wieści. Klimatyzatory podławkowe to idealne rozwiązane dla tych kamperowiczów, którzy wybierają się na wakacje większymi grupami. Dlaczego? Z kilku powodów. Sprawdźcie, czym wyróżnia się właśnie ta grupa klimatyzatorów!

Klimatyzatory podławkowe – co musisz wiedzieć?

Klimatyzatory podławkowe to ten typ akcesoriów do przyczep kempingowych i kamperów, które, choć działają znakomicie, to na co dzień pozostają praktycznie niezauważalne. Dlaczego? Z prostego powodu. Klimatyzatory podławkowe, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się w podłodze kamperów. Dzięki temu nie zajmują miejsca oraz nie wpływają na zmianę środka ciężkości pojazdu. Ten klimatyzator śmiało można by zaliczyć w poczet produktów „smart” – maksymalne wykorzystanie przestrzeni nieużytkowej w połączeniu ze świetną funkcjonalnością sprawia, że klimatyzator podławkowy jest urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie podróż.

Doskonała jakość grzania i chłodzenia

Dlaczego warto w ogóle zainwestować w klimatyzator podławkowy? Ponieważ w jednym urządzeniu zyskujesz tak naprawdę dwie funkcje: grzanie oraz chłodzenie. Oznacza to, że inwestycja w klimatyzator podławkowy zwraca się błyskawicznie, ponieważ możecie korzystać z niego przez cały rok. Chcecie dogrzać pomieszczenie zimą? Żaden problem! Podróżujecie w środku lata i temperatury na zewnątrz sprawiają, że potrzebujecie miejsca, w którym będziecie mogli spokojnie odpocząć? Wystarczy włączyć etap chłodzenia i gotowe. Z klimatyzatorem możesz zawsze liczyć na komfortowe warunki, niezależnie od tego, dokąd i w ile osób podróżujecie.

Klimatyzacja – akcesoria do kamperów i przyczep kempingowych

Klimatyzator, poza wygodą, gwarantuje też doskonałą jakość. To zasługa dobrej konstrukcji – chłodny strumień powietrza po włączeniu rozprowadza się równomiernie po całej kabinie pasażera, gwarantując komfort podróżowania. Co więcej, nasze klimatyzatory podławkowe posiadają regulowane strumienie powietrza, dlatego możecie bez problemu ustawić wybrany poziom klimatyzacji tak, by cieszyć się poziomem chłodzenia, który odpowiada Wam najbardziej.