Filter

Doskonałe zasilanie w każdych warunkach

Jeśli lubisz cieszyć się pełnym komfortem na wyjeździe caravaningowym, przed wyruszeniem w podróż musisz pamiętać o kilku rzeczach. Jedną z nich są oczywiście generatory prądu. To ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ części do kamperów tego typu generują czyste napięcie wyjściowe 230 V. Dzięki nim nie musisz martwić się o brak zasilania. To może być niezwykle istotne w sytuacji, gdy zwykłe zasilanie przestanie działać, a wy nadal chcielibyście korzystać ze sprzętów elektrycznych, takich jak na przykład klimatyzacja.

Bezproblemowy transport

Wiecie, co wyróżnia nasze generatory prądu? Kompaktowość! To urządzenia, które są lekkie i bez problemu mieszczą się pod podłogą pojazdu. Dzięki temu nie zajmą Wam zbyt dużo miejsca w kamperze czy przyczepie kempingowej, a za to w sytuacji awaryjnej będziecie przygotowani na korzystanie z dodatkowego zasilania. Co ważne, generatory są bardzo wydajne i ciche, dlatego doskonale sprawdzają się podczas podróży – gwarantujemy, że nie będą wam zaburzać snu.

Jak wybrać generator do kampera?

Aby kupić odpowiednie części do kamperów, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim, warto przyjrzeć się dostępnym agregatom i sprawdzić, czy cechuje je wysoka jakość prądu wyjściowego. Zabierając mniejsze urządzenia w podróż, musimy zadbać o jakość prądu, by bez problemu móc naładować wszystkie niezbędne urządzenia i zapewnić stałe zasilanie np. lodówce czy klimatyzacji. Ponadto, warto również zwrócić uwagę na to, czy wybrany przez nas agregat posiada lampkę kontrolną czujnika oleju i lampkę ostrzegawczą przeciążenia. To przydatne elementy w częściach do kamperów, które mogą zapobiec ewentualnym uszkodzeniom urządzeń. Warto również zwrócić uwagę na funkcję autostartu, ponieważ bywa bardzo przydatna podczas podróży. Taka funkcja umożliwia automatycznie uruchomienie generatora, by naładował akumulator, gdy tylko napięcie staje się zbyt niskie. Polecamy inwestować w takie generatory prądu, które w jednym urządzeniu łączą wiele funkcji jednocześnie!