Filter

” dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie wakacje na kempingu bez stałego dostępu do wody. Możliwość korzystania z pryszniców czy z toalety w dowolnym momencie to ogromne udogodnienie, które na dodatek nie wymaga od nas wielkiego wysiłku. Wystarczy regularnie napełniać i opróżniać zbiorniki na wodę i na ścieki, by móc cieszyć się dostępem do świeżej wody w każdym momencie. Sprawdź, jak zadbać o jakość wody w kamperze czy przyczepie kempingowej!

Akcesoria do toalety w kamperze

Niewątpliwie jednym z najistotniejszych akcesoriów jest… papier toaletowy. Choć dla nieprawionych kamperowiczów może brzmieć to zabawnie, to jednak warto wiedzieć, że papier toaletowy stworzony z myślą o pojazdach kempingowych różni się od tego standardowego. Czym? Przede wszystkim rozkłada się znacznie szybciej, dlatego nie zapycha zbiorników i nie grozi awarią. Warto wziąć to pod uwagę przed wyjazdem na wakacje – w końcu jedziesz się relaksować, a nie martwić zapchanymi pojemnikami na ścieki, prawda? U nas znajdziesz toalety przenośne dostosowane do kamperów i przyczep kempingowych – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wyposażenie łazienki na kempingu

Aby kamperowa łazienka działała bez zarzutu, należy zainwestować w jedną z pomp wodnych. To urządzenie wyposażone w sprawny silnik, który gwarantuje sprawny przepływ wody nawet jej niskim zużyciu. Pompy to po prostu must have w kamperze – dzięki nim możesz cieszyć się wygodą i możliwością korzystania z czystej wody w każdym miejscu na Ziemi!
Ważnym elementem wyposażenia łazienek (choć również kuchni!) są zlewy i zlewozmywaki. Z tego względu zachęcamy też do zapoznania się z naszymi propozycjami zlewów ze stali nierdzewnej. Są bardzo wytrzymałe i jednocześnie można je bezproblemowo wyczyścić.