Filter

Bezpieczeństwo Twoich bliskich na pierwszym miejscu

Uważamy, że podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego stawiamy nie tylko na estetykę i funkcjonalność, ale również na takie akcesoria kempingowe, które dbają o zdrowie i życie wszystkich podróżujących. Do takich elementów należą detektory gazu, które można zamontować w przedsionku przyczepy kempingowej. Detektory gazu natychmiast informują o zagrożeniu, które może wiązać się z wyciekiem gazu. Co ważne, oferowane przez nas detektory działają zarówno poprzez alarm dźwiękowy, jak i wzrokowy. Dzięki temu nie w sposób przeoczyć sygnałów. Co ważne, detektory do przedsionka przyczepy kempingowej bardzo dobrze wykrywają gazy oszałamiające, czyli te, które są oparte o chloroform, butan, etan oraz trichloroeten.

Wybierz najkorzystniejszą opcję

Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu urządzeń tego typu? Warto wybierać takie detektory, które posiadają samoczyszczące się czujniki. Poza standardowymi urządzeniami, w naszym sklepie możecie znaleźć również inne przydatne urządzenia do przedsionków przyczepy kempingowej. W ofercie posiadamy na przykład bezprzewodowe czujniki, które bez problemu wykrywają gazy narkotyczne oraz wycieki propan/ butan. Polecamy wybrać odpowiednie akcesoria do przedsionków przyczep kempingowych i zamówić je jeszcze dziś. Na zdrowiu nie warto oszczędzać! Dzięki czujnikom będziecie zawsze czuć się bezpiecznie w kamperach oraz przyczepach kempingowych. Zadbaj o zdrowie twoich i twoich bliskich jeszcze dziś!

Dodatki dla perfekcjonistów

Jeśli lubicie mieć wszystko pod kontrolą, zdecydowanie powinniście zapoznać się również z naszymi innymi akcesoriami. Mowa tu chociażby o elektronicznej wadze, która mierzy poziom butli gazowych. Pozyskane dane można przesłać np. za pomocą Bluetooth do smartfonów oraz do tabletów. Dzięki temu już z poziomu aplikacji możesz nadzorować napełnienie butli i kontrolować, kiedy należy ją wymienić na nową.