Filter

Ogrzewanie w kamperze i przyczepie kempingowej
Ogrzewanie w pojazdach kempingowych przydaje się nie tylko jesienią i zimą. Chłodniejsze wieczory latem, bliskość jeziora i wilgoć unosząca się w powietrzu sprawiają, że czasem mamy ochotę poczuć się nieco bardziej „domowo”. Ogrzewanie zapewni optymalną temperaturę i zadba o to, by wakacje na kempingu nie zamieniły się w survival. Zastanawiasz się, jakie akcesoria do ogrzewania są przydatne w kamperze? Sprawdź nasze propozycje!
Płyny chroniące systemy grzewcze
Jeśli często podróżujesz zimą, to z pewnością wiesz, że systemy grzewcze trzeba chronić przed niskimi temperaturami. Pomagają w tym specjalistyczne płyny uniemożliwiające zamarzanie. W naszym sklepie znajdziesz m.in. taki płyn do systemów grzewczych Alde. Chroni on ogrzewanie nawet do temperatury -37 stopni Celsjusza, dlatego możesz śmiało podróżować nawet podczas mrozów i nie martwić się o ewentualne zepsucie ogrzewania.
Aplikacje na telefon
Zdalne sterowanie systemem grzewczym w kamperze czy przyczepie kempingowej to luksus, na który zasługuje każdy! Dzięki odpowiedniej aplikacji możesz uruchomić ogrzewanie jeszcze przed powrotem do pojazdu kempingowego. W ten sposób zadbasz o to, by np. po zimowym spacerze w kamperze było ciepło. To duży komfort, który zdecydowanie uprzyjemnia wypoczynek. Aplikacja gwarantuje też możliwość kontrolowania zużycia gazu oraz sprawdzenia aktualnej temperatury w pojeździe kempingowej. W ten sposób za pomocą smartfona czy tabletu jesteś w stanie bez problemu sprawdzić wszystkie niezbędne informacje poprzez kilka kliknięć!
System ogrzewania do kampera
Chcesz zamówić zintegrowany system grzewczy, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Sprawdź nasze propozycje dostępne w sklepie z akcesoriami kempingowymi. Aktualnie w ofercie posiadamy m.in. wyjątkowy system ogrzewania marki Alde, który składa się z jednostki grzewczej oraz bojlera na wodę. To dobre rozwiązanie nawet w bardzo mroźnych warunkach. System był testowany m.in. zimą w Skandynawii!