Filter

Akcesoria do markiz w kamperach i przyczepach kempignowych
Warto zainwestować w dobrą markizę – odpowiednie zadaszenie zwiększa przestrzeń wypoczynkową dla kamperowiczów. Pod markizą można ustawić stół i krzesła, a ponadto można również rozłożyć koc dla dzieci – możliwości jest naprawdę wiele! Warto jednak zwrócić uwagę na to, że markiza powinna działać bez zarzutu, by nie powodowała niebezpieczeństwa dla kamperowiczów. Z tego względu należy zainwestować w porządne akcesoria, które zadbają o jej stabilność. Jakie akcesoria do markiz przydają się najbardziej? Przygotowaliśmy dla Was listę najlepszych produktów. Zachęcamy do sprawdzenia!
Montaż markizy do przyczep kempignowych
Aby markiza była stabilna, należy zastosować pasy montażowe. Można je bez problemu podpiąć pod prowadnice albo szyny. Pasy posiadają regulację, dlatego jeśli będziecie chcieli podnieść albo obniżyć markizę, zrobicie to bez żadnego problemu! Warto też zakupić pasy napinające, które zapobiegną rozerwaniu czy innym uszkodzeniom markizy podczas silniejszych podmuchów wiatru. Dzięki pasom markiza do kampera i przyczepy kempingowej zachowa odpowiednią pozycję i nie będzie się przemieszczać w niepożądane miejsca. Alternatywą dla pasów są też napinacze do markiz, które również pozwalają zadbać o bezpieczeństwu i utrzymują odpowiedni kształt markizy.
Lepsza trwałość markizy
To naturalne, że markiza może się zabrudzić – kurz, niekorzystne warunki atmosferyczne i ptasie odchody nie wpływają korzystnie na jej stan. Warto więc zainwestować w płyn do czyszczenia markiz, który znakomicie radzi sobie nawet z trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Z takim środkiem do czyszczenia życie na kempingu jest naprawdę proste! Naszym zdaniem to jedno z obowiązkowym akcesoriów do kamperów i przyczep kempingowych.
Adapter do markiz
Często montujecie markizę? W takim razie rozważcie zakup adaptera do markiz. To urządzenie, które znacząco ułatwia montaż dodatkowego zadaszenia – dzięki adapterowi wszystko przebiega w sposób sprawny i bezpieczny. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wyborze adaptera, zachęcamy od kontaktu – nasi specjaliści szczegółowo omówią wybrane modele adapterów.